Başkan Vekilimiz Belediyede Dolaşarak Halk İle Bir Araya Gelip Çocuklara Hediyeler Dağıttı

Başkan Vekilimiz Belediyede Dolaşarak Halk İle Bir Araya Gelip Çocuklara Hediyeler DağıttıBaşkan Vekilimiz Haftasonu Belediyede Dolaşarak Halk İle Bir Araya Gelip Çocuklara Hediyeler Dağıttı

İlçe Merkezinde yürütülen çalışmaları yerinde inceleyip denetimde bulunan  Hacı Arslan Uzan vatandaşlar ile bir araya gelerek çocuklara hediyeler dağıttı. Halkın içinde olmaya özen gösteren Başkan Vekili caddelerde dolaşıp vatandaşlar ile dertleşerek sıkıntılarını ve isteklerini dinledi.

Bulanık için ayrı bir dönem olan kayyum sürecinden memnun kalan vatandaşlar yapılan çalışmalar adına Başkan Vekiline teşekkür edip kaldıkları memnuniyeti dile getirdiler. Ayak üstü yapılan ziyarette sevgi ile karşılanan Uzan Belediye ve Kaymakamlık olarak ilçe merkezinde, Beldelerde, köylerde hizmet için buradayız eksiklilerimizi yavaş yavaş en alt seviyeye indirip yaşam koşullarını iyileştireceğiz açıklamasında bulundu.

Okul ziyaretlerinde, yol çalışmalarında, caddelerde çocuklarla sohbet edip minik kalplere dokunan Başkan Vekili hediyeler dağıtarak çocuklara ayrı bir sevinç yaşatıyor. Hediyeler karşısında yüzleri gülen çocuklar duydukları mutlulukla Başkan Vekiline teşekkür ettiler.
Paylaş |                                         Yorum Yaz - Arşiv   
20594 kez okundu

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın
BAŞKAN
Dr. Hacı Arslan UZAN
Belediye Başkan V.
SOSYAL MEDYA
HİZMETLER