Başkan Hacı Arslan Uzan İlçemiz Turgut Özal Ortaokul Bahçesinde Yapımı Tamamlanan kilitli Parke Çal

Başkan Hacı Arslan Uzan İlçemiz Turgut Özal Ortaokul Bahçesinde Yapımı Tamamlanan kilitli Parke Çalışmasını Yerinde Kontrol Etti


Başkan Hacı Arslan Uzan İlçemiz Turgut Özal Ortaokul Bahçesinde Yapımı Tamamlanan  kilitli Parke Çalışmasını Yerinde Kontrol Etti

Okul alanları için merkezi ve muhtelif köy okullarında kilitli parke çalışması yapılarak eğitim ve öğretime hazır hale getiriliyor. Başkan Vekili Hacı Arslan Uzan okullar da çocukların ve öğretmenlerin sağlıklı bir ortamda ders işlemeleri, bahçe alanlarını rahat kullanmaları için elverişli hale getirilmesini sağladı.

Belediye tarafından ihale usulü firmaya verilen Kilitli Parke çalışması sayesinde okul ortamında öğretmenler ve öğrenciler daha rahat vakit geçiriyorlar. Okul etrafının tamamen yapıldığı  kilitli parke döşemesi ile ilgili  Başkan Vekili Okulların sıkıntılarını elimizden geldiğince gidermeye çalışıp eğitime hazır hale getiriyoruz. İnanıyorum ki sağlam bir temelin atılması için imkanlar daha elverişli bir hale getirilmelidir bizde bunu ilke edinerek elimizden gelen desteği Belediyelik ve Kaymakamlık olarak sağlayacağız ifadesinde bulundu.

Milli Eğitim Müdürü Deniz Edip'in de eşlik ettiği denetimde bu tür imkanları sağlatıp eğitim camiasına desteğini her fırsatta sunan Hacı Arslan Uzan'a teşekkürlerini sundu. Okul Müdürü Ve öğretmenleri de saygıyla karşıladıkları Sayın Başkan Vekili Hacı Arslan Uzan'a teşekkür ettiler.
Paylaş |                                         Yorum Yaz - Arşiv   
17801 kez okundu

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın
BAŞKAN
Dr. Hacı Arslan UZAN
Belediye Başkan V.
SOSYAL MEDYA
HİZMETLER