Hanım Kültür Merkezine Büyük Ziyaret

Hanım Kültür Merkezine Büyük Ziyaret
     Hanım Kültür Merkezine Büyük Ziyaret

İlçemize Sosyal faaliyetler adına hanımlarımız için yapılan Hanım Kültür Merkezi, Bakan Yardımcımız ve Valimiz tarafından gezildi. Başkan Vekilimizin ve beraberindekilerin eşlik ettiği mekanı gezen İçişleri Bakan yardımcımız Mehmet Ersoy ve Valimiz Aziz Yıldırım iç dekorasyonu yöresel düzenlenen Hanım Kültür Merkezi'nin kadınlar için düşünülüp ortaya çıkarılması adına iyi bir proje olduğunu belirttiler.

Mekanın iç dokusunun kattığı yöresellik ve görselliğin memnun edici olduğunu belirten Bakan Yardımcısı Sayın Mehmet Ersoy orada bulunan İlçe Kadınlarımızla sohbet etti. Bu tip organizasyonun İlçemiz için gerekli olduğunu söyleyen Başkan V. Hacı Arslan Uzan, Hastanelerde ve duraklarda evlerine gitmeyi bekleyen, Kuran Kursu değişik alanlarda hanımların bilinçlenebileceği seminerlerin bir arada topladığı Hanım Kültür Merkezi gerekliydi vurgusunu yaparak istedikleri gibi burada bir araya gelip sosyalleşme, çevre edinme, kaynaşma gibi etkinlikler içerisinde bulunma şansı elde edecekler bilgisini verdi.
Sayın Mehmet Ersoy ortamın verdiği muhteşem alanın ilçeye kazandırılması çok önemli değerlendirmesinde bulundu. Aynı şekilde Sayın Valimiz de kadınların uğrak yeri Hanım Kültür Merkezinin ilçe Kadınları için avantajlı bir durum sergilediği değerlendirmesinde bulundu.

Hanım Kültür Merkezinde hanımların ağırladığı Bakan Yardımcımız ve Valimizle sohbet ederek burada kendilerini ağırlamalarının memnuniyetini yaşadıklarını belirttiler. Mekanda bulunan herkesle vedalaşan Bakan Yardımcımız, Valimiz  ve beraberindeki misafirler diğer projeleri gezmek için ayrıldılar.


Paylaş |                                         Yorum Yaz - Arşiv   
18891 kez okundu

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın
BAŞKAN
Hacı Arslan UZAN
Belediye Başkan V.
SOSYAL MEDYA
HİZMETLER