Değerli Konuklarla Ankara Büyükşehir Bulanık Kardeşlik Parkının Açılışını Gerçekleştirdik

Değerli Konuklarla Ankara Büyükşehir Bulanık Kardeşlik Parkının Açılışını GerçekleştirdikDeğerli Konuklarla Ankara Büyükşehir Bulanık Kardeşlik Parkının Açılışını Gerçekleştirdik       

Ankara Büyükşehir Bulanık Kardeşlik Parkı İçişleri Bakan Yardımcımız, Valimiz, Kaymakamımız ve beraberindekilerle birlikte açılışı gerçekleştirilerek ilçemizin hizmetine sunuldu.  Hastane caddesi gibi işlek bir alanda ihtiyaç olan parkın Ankara Büyükşehir Belediyesi tarafından yapılarak İlçemize katkı sağlandı.

Kardeşlik Parkını dolaşan değerli misafirler Parkın içerisinde eksiksiz bir şekilde yer alan; Kamelyaların, Çocuk Oyun Gruplarının, Güneş Enerji Sistemli Lambaların, Spor Aletlerinin, Alt Zemin ve dış cephenin tam anlamıyla çalışması tamamlandı. Belediyemizde ihtiyaç olan Parkın hastane yanında yer alması da vatandaşların vakit geçirmesi için ayrı bir hizmet sunuyor. Başkan V. ve Kaymakamımız Hacı Arslan Uzan İlçemizde ağırladığı değerli misafirlere eşlik ederek Parkın yapılışı hakkında bilgi verdi.

Misafirlerimiz İşlevsel bir hizmet verecek olan Ankara Büyükşehir-Bulanık Kardeşlik Parkının yapılmasının vatandaşlar adına iyi bir hizmet olduğu değerlendirmesini yaptılar. İlçemiz için faydalı hizmetleri getiren Hacı Arslan Uzan Tamamen alt yapının başlanması içinde gerekli hazırlıkları tamamladıklarını bahar ayında  çalışmalara başlayacaklarını belirtti.


Paylaş |                                         Yorum Yaz - Arşiv   
24386 kez okundu

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın
BAŞKAN
Dr. Hacı Arslan UZAN
Belediye Başkan V.
SOSYAL MEDYA
HİZMETLER