Kaymakamımız ve Başkan V. Hacı Arslan Uzan'dan Mevlid Kandili Mesajı

Kaymakamımız ve Başkan V. Hacı Arslan Uzan'dan Mevlid Kandili Mesajı

Kaymakamımız ve Başkan V. Hacı Arslan Uzan'dan Mevlid Kandili Mesajı

Alemlere rahmet olarak gönderilen Hz Muhammed Mustafa'nın dünyaya gelişinin yıl dönümü olarak bu özel günün bütün İslami Alem için hayırlara vesile olmasını diliyorum. Peygamberimizin Doğum münasebetiyle kutladığımız bu kutsal günün Ülkemiz için barış huzur ve kardeşlik içerinde geçireceği, tüm insanlığa hayırlar getirmesini Yüce Rabbimden niyaz ederim.

Mevlid Kandili insanı insan yapan bütün güzelliklerin toplandığı rahmet elçisi Hz Muhammed'in doğumunu kutladığımız, onun bireysel ve toplumsal hayatımızı aydınlatan insanlık ve merhametini, insaf ve adaletini, sabır ve metanetini, kerem ve cömertliğini, insanlığa sunduğu değerleri anlayıp hayatımızı onun yüce ahlakıyla güzelleştireceğimiz bir tazelenme haftasıdır.
Peygamber efendimiz (sav)'in güzel ümmeti olarak bu mübarek gecede dualara birlikte olduğumuz biz Müslümanların bayramı olarak geçer.

Adaletin, merhametin, güzel ahlakın bizlere mirasçısı olan Efendimizin ümmeti olarak kulluk vazifemizi yerine getireceğimiz, hayırlı ve mübarek bir kandil gecesinde dualarınızda olmak dileğiyle bütün vatandaşlarımızın Mübarek Mevlid Kandilini tebrik ediyorum. 
 
 
 
 
 
 
Paylaş |                                         Yorum Yaz - Arşiv   
19703 kez okundu

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın
BAŞKAN
Hacı Arslan UZAN
Belediye Başkan V.
SOSYAL MEDYA
HİZMETLER