KOSGEB Belgelerini Sahiplerine Dağıttık

KOSGEB Belgelerini Sahiplerine Dağıttık

         
   
KOSGEB Belgelerini Sahiplerine Dağıttık


Küçük ve Ortak işletmeleri Geliştirme ve Destekleme idaresi Başkanlığı (KOSGEB), eğitimini Belediyemizde verilmesini sağlayarak yeni iş kapısı açmak isteyen girişimcilere destek oluyoruz. Başkan V. Hacı Arslan Uzan'ın girişimiyle dördüncüsü düzenlenen KOSGEB belgelerini Belediye konferans Salonunda sahiplerine dağıttık.

 Ülkemizdeki Küçük ve Orta Ölçekli İşletmelerin ekonomideki rolünü ve etkinliğini artırmak, rekabet güçlerini arttırmak ve sanayide ölçümlerini ekonomik gelişmelere uygun biçimde gerçekleştirmek amacıyla işletme yeri açmak isteyen kişilere destek veriyor. Bizde İlçemizde genç girişimcilere destek olmak için eğitimin ilçemizde verilmesini sağladık. Gazi ilköğretim Okulunda 4 gün süren eğitim sonunda 60 kişi belgelerini almaya hak kazandı.

Kadınların daha çok ilgi gösterdiği KOSGEB belgelerini Başkan Vekilimizin elinden aldılar. Kadın girişimcilerinin ilgisinden memnun kalan Vekilimiz özellikle yöresel yemeklere ağırlık verilebilecek iş yerlerinin açılmasının İlçemiz için faydalı olacağını belirtti. Herkese İş hayatında başarılar dileyerek Belediye binası önünde hatıra fotoğrafı çekinildi.
Paylaş |                                         Yorum Yaz - Arşiv   
20700 kez okundu

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın
BAŞKAN
Hacı Arslan UZAN
Belediye Başkan V.
SOSYAL MEDYA
HİZMETLER