BELEDİYEMİZ CADDELERİ AYDINLATMA ÇALIŞMALARI DEVAM EDİYOR

BELEDİYEMİZ CADDELERİ AYDINLATMA ÇALIŞMALARI DEVAM EDİYOR

BELEDİYEMİZ CADDELERİ AYDINLATMA ÇALIŞMALARI  DEVAM  EDİYOR

Belediyemiz, yapılan Işıklandırma çalışmalarıyla daha canlı ve aydınlık caddelere kavuşarak güzel bir görünüm elde etti. Belediye Başkan V. Hacı Arslan Uzan yaptığı hizmetlerle merkezimizin cadde ve sokaklarının iyileştirilmesi adına Belediyeyi şehir estetiği görünümüne ulaştırdı.  Böylece güvenliğin sağlanması için  ihtiyaç olan ışıklandırma çalışmalarının yapılması talimatı ile aydınlatma direkleriyle artık merkezimiz daha aydınlık olacak.

Bulanık Yeni Mahallede çalışması biten ışıklandırma çalışmalarına Zafer Mahallesinde de devam edilecek. 50 adet dikilen alüminyumdan yapılmış 6x8 ebatlı ışıklandırma direklerinde Bulanık Belediyesi yazısı yer alıyor. Alüminyum ve LED aydınlatma direklerinin ortasında bir taraf Türk Bayrağı bir tarafı Bulanık Belediyesi Logosu tasarımı verilerek görsellik öne çıkarıldı.

Belediye imkanları ile yapılan ışıklandırma çalışması sayesinde vatandaşlar daha aydınlık ortamda güvenliğinde sağlanabileceği güzel bir cadde görünümü elde etmiş olacaklar. Belediye Başkan Vekili Sayın UZAN: " Belediyemizin eksiklilerini gidermek için çalışıyoruz. İhtiyaç gördüğümüz aydınlatma çalışmalarını artırarak daha estetik bir görünüme kavuşacağını düşünüyoruz. Böylece aydınlık bir ortamda daha sağlıklı ve güvenli ulaşım sağlanarak caddeler görsel olarak ön plana çıkacak. Bizim amacımız İlçemizi daha yaşanılabilir bir yer haline getirmek. " açıklamasında bulundu.

 

 

Paylaş |                                         Yorum Yaz - Arşiv   
23474 kez okundu

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın
BAŞKAN
Dr. Hacı Arslan UZAN
Belediye Başkan V.
SOSYAL MEDYA
HİZMETLER