Emektar Zanaatkarları İş Yerlerinde Ziyaret Ettik

Emektar Zanaatkarları İş Yerlerinde Ziyaret Ettik


          Emektar Zanaatkarları İş Yerlerinde Ziyaret Ettik

İlçemizde faaliyet gösteren Bulanık Sınırlı, Sorumlu Küçük Sanayi sitesinde  çalışarak ekmek paralarını kazanan vatandaşlarımızı ziyaret edip sıkıntılarını dinledik. İlçemiz Belediye Başkan V. Hacı Arslan Uzan vatandaşların içinde olmaya devam ederek Sıcak havanın verdiği sohbet ortamında çalışanlar ile çay içip işlerin gidişatı hakkında bilgi aldı.

Tarımsal Faaliyetlerin ağırlıklı olduğu coğrafyamızda Küçük Sanayi Sitesi çalışanları her türlü araç tamirini yaparak hizmet veriyor. Belediye Başkan V. Sayın UZAN'ı aralarında görmekten memnuniyet duyan vatandaşlar bir takım sıkıntılarını da dile getirerek giderilmesini istediler. Alın teriyle ekmek parasını kazanan samimi insanların yanında İlçemiz için yapılan hizmetleri anlatan Başkan Vekilimiz, Belediyemizin çok daha iyi yere gelmesi için gereken bütün hassasiyetle çalışacaklarını belirtti.

Vatandaşlar yapılan hizmetlerden dolayı Bulanığın bu kadar iyi yere geleceğini beklemiyorduk ifadesinde bulundular. Bölgemizde büyük sorun olan terör konusuna da değinen Vekilimiz çok şükür terörle mücadele konusunda istediğimiz yerdeyiz. Önceki yıllarda ciddi anlamda katılımlar olurken bu sayıyı azaltıp gençlerimizi kazandık açıklamasını yaptı.   

İlçemizi yaşanabilir kılmak için bütün çalışmaları vatandaşlarımızla birlikte yürütüp hak ettiği yere getireceğiz diyen Sayın UZAN, 66 İş yerinin zanaatkarlarına kolaylıklar dileyerek alandan ayrıldı.Paylaş |                                         Yorum Yaz - Arşiv   
7775 kez okundu

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın
BAŞKAN
Dr. Hacı Arslan UZAN
Belediye Başkan V.
SOSYAL MEDYA
HİZMETLER