HASTA GÖNÜLLERE İLAÇ OLDUK

HASTA GÖNÜLLERE İLAÇ OLDUK


HASTA GÖNÜLLERE İLAÇ OLDUK

İlçemiz Devlet Hastanesinde hasta ziyaretlerinde bulunan Kaymakamımız Hacı Arslan Uzan ve Eşi Hanımefendi Meryem Uzan, Belediyemiz tarafından hazırlanan hediye paketlerini hastalara takdim ettiler.

Sağlık insan hayatının en önemli merdiven basamağı bu bilinçle hastahanede tedavi görmekte olan vatandaşlarımızı unutmayan Kaymakamımız ve Başkan V. Sayın Uzan'ın eşi hanımefendi ile birlikte; yaşlı, çocuk ve diğer hastalarımızı ziyaret edip sağlık durumları ile ilgili bilgi aldılar.Sayın Meryem Uzan'ın hastalarla birebir ilgilenip şifalar dilemesi üzerine memnun kalan hasta ve hasta yakınları teşekkür edip dua ettiler.

İlçemizde göreve başladığından bu yana her alanda vatandaşlarımıza hizmet vermek için canla başla ve en önemlisi gönül bolluğuyla çalışan Sayın UZAN, hastalara moral vermek ve yanlarında olduğunu göstermek için " Gönlünüzün hoşluğunda yer almak bizler için önemli. Rabbimden sizler için acil şifalar diliyorum bir an evvel sağlığınıza kavuşup kaldığınız yerden hayatınıza en güzel şekilde devam etmenizi temenni ediyorum." dedi.

Belediyemiz tarafından terlik ve eşofman takımlarının yer aldığı hediye paketimizle 40 hastamız ziyaret edildi. İlçemiz vatandaşlarının hak ettiği değeri her fırsatta yeni gelişimlerle sunmaya devam ediyoruz. İnsanı yaşat ki devlet yaşasın diyen İlçe kaymakamımız ve Belediye Başkan V. Eşi ile birlikte hastalarla birebir ilgilenmenin mutluluğunu yaşadılar.

Başhekim ve Hastahane Müdürünün de eşlik ettiği ziyarette sağlık çalışanlarına da kolaylıklar dilendi. Ayrıca hastahane de bulunan vatandaşlarlada ilgilenen kaymakamımız, onlarında sıkıntılarını dinleyip destek olacaklarını belirtti.


 

Paylaş |                                         Yorum Yaz - Arşiv   
7317 kez okundu

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın
BAŞKAN
Dr. Hacı Arslan UZAN
Belediye Başkan V.
SOSYAL MEDYA
HİZMETLER