YETİM GÜLERSE DÜNYA GÜLER

YETİM GÜLERSE DÜNYA GÜLER


YETİM GÜLERSE DÜNYA GÜLER

İlçemizde yaptığımız yeniliklere bir yenisini daha eklyerek 'Yetim Gülerse Dünya Güler' sloganıyla öksüz yetim çocuklarımız yararına kermes verilecek. Kaymakamımız ve Başkan V. Hacı Arslan Uzan ve eşi Meryem Uzan Hanımefendinin destekleriyele İlçemizdeki öksüz yetim çocuklarımızın yararına Aile Eğitim Destek Merkezimiz de kermes düzenlenecek.

Tüm halkımızın davetli olduğu kermes ile masum gönüllerin elinden tutarak, İlçemiz için faydalı bir sosyal projeye daha imza atılmış olacak. Vatandaşlarımızın gösterecek olduğu yoğun ilgiyle her gözyaşını İlçemiz olarak simalarda yer edinen içten gülücüklere bırakalım.

Aile Eğitim Destek Merkezinde düzenlenecek olan Kermeste etkinlik olarak: İçli Köfte, Mantı, Sarma, Ayran Çorbası, Baklava, Su Böreği, Pasta, Börek, Giyim, Makina ve El Nakışı,Filografi, Kurdele Nakışı, Pançişi, Ahşap Boyama, Seramik ve Tel Kırma Yer alacak.

İlçe Kadınlarımız içinde sosyal bir avantaj olan kermes sayesinde el hamaratlarını sergileyebilecekler. Bulanık Otel Altı 11.01.2018 ve 12.01.2018 tarihlerinde saat 08:00' dan ve 17:00' a kadar devam edecek.


Paylaş |                                         Yorum Yaz - Arşiv   
7190 kez okundu

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın
BAŞKAN
Dr. Hacı Arslan UZAN
Belediye Başkan V.
SOSYAL MEDYA
HİZMETLER