İlçemiz Değerli Konuklarını Ağırladı

İlçemiz Değerli Konuklarını Ağırladı


İlçemiz Değerli Konuklarını Ağırladı

İlçemizde Kaymakamlık bünyesinde faaliyet gösteren Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı’na bağlı Aile Eğitim Destek Merkezi misafirlerini kendilerine yakışır bir şekilde ağırladı. Valimiz Sayın Aziz Yıldırım, eşi Hanımefendi Selda Yıldırım, Eyüp Sultan Kaymakamı Abdullah Dölek ve beraberindeki misafirlerle birlikte akşamüstü İlçemize ziyarette bulundular.

Aile Eğitim Destek Merkezi hanımlarının hamarat el işçiliklerinin yanında lezzetli yemekleriyle buluşan misafirlerimize bütün hünerlerini en iyi şekilde sergilediler. Kaymakamımız Ve Başkan V. Hacı Arslan Uzan’ın iş neticesinde bulunamadığı karşılamayı İlçemiz Emniyet Müdürü Uğur İhsan Azap, İlçe Jandarma Komando Bölük Komutanı, Kurum amirleri karşıladılar.

El işçiliklerinin inceliklerini inceleyen Hanımefendi sayın Selda Yıldırım göz nurları ile yapılan el emeklerinden dolayı hanımlarımızı tebrik etti. Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Müdüresi Nazire Korkmaz’ın eşlik ettiği ziyarette işçilikleri tanıtarak bilgi verdi. Özellikle filografi sanatımızdan etkilenen değerli konuklar gördükleri el yapımı sanatlar karşısında beğenilerini dile getirdiler.

Hanımlarımız kendi elleriyle hazırladıkları mantıyı değerli konuklarımıza ikram ettiler. Hoş bir ortamın oluştuğu ziyarette memnun kalan Sayın Valimiz Aziz Yıldırım hanımları tebrik ederek pişirdikleri mantı hakkında ocak başında bilgi aldı. Ayrıca sosyal yönden kendilerini geliştiren İlçemiz hanımlarını tebrik etti.
İlçe Emniyet Müdürümüz ve Asayiş Jandarma Komando Bölük Komutanı Kaymakamımız ve Belediye Başkan V. Ve İlçemiz adına Filografi sanatından yapılan tabloları ve Bayrağımızı değerli konuklarımıza takdim ettiler. Karşılaştıkları ilgiden memnun kalan konuklarımız herkesi tebrik ederek yoğun ilgiden dolayı şükranlarını sundular.
  
 
Paylaş |                                         Yorum Yaz - Arşiv   
8905 kez okundu

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın
BAŞKAN
Hacı Arslan UZAN
Belediye Başkan V.
SOSYAL MEDYA
HİZMETLER