İtfaiye Araçlarımız Artık Daha İyi Koşullarda Hizmet Veriyor

İtfaiye Araçlarımız Artık Daha İyi Koşullarda Hizmet Veriyor


 
İtfaiye Araçlarımız Artık  Daha İyi Koşullarda
Hizmet Veriyor


Şehir terminalinde bulunan itfaiye müdürlüğüne ait kapalı garaj bölümünün bakım ve onarımı yapılarak kalorifer tesisatı çekildi. 5 araç kapasiteli olan Kapalı garaj sayesinde İtfaiye birimlerine ait araçların kış koşullarında daha iyi hizmet vermesini sağlamış olduk.

İlçemize hizmet veren itfaiye araçları için yapılan kapalı garajın yanında itfaiye personellerinin kalabileceği yer için ise yatma yeri, oturma odası, mutfak, lavabo ve mescit gibi bölümler yapılarak personellerin çalışma koşullarını iyileştirdik. İlçe Kaymakamımız ve Başkan V. Hacı Arslan Uzan: “ Belediyemiz için her türlü fiziki ve sosyal koşulları iyileştirerek vatandaş odaklı çalışmalarımıza devam ediyoruz. İtfaiye araçlarımızın ve personellerinin daha iyi şartlarda hizmet verebilmesi imkânları iyi hale getirdik.” dedi.

Bulanık Belediyesi olarak vatandaşların her türlü ihtiyaçlarını gidermek, fiziksel alt ve üst yapıyı iyi hale getirerek sosyal odaklı çalışmalarına devam edecek. Yeni projeler üzerinde de çalışan belediyemiz ilçemizi yaşanabilir bir yer haline getirmek için her türlü olanakları değerlendirip çalışmalarına hız kesmeden devam edecek. 
Paylaş |                                         Yorum Yaz - Arşiv   
13144 kez okundu

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın
BAŞKAN
Dr. Hacı Arslan UZAN
Belediye Başkan V.
SOSYAL MEDYA
HİZMETLER