İlçemiz Yollarını İyileştirmek İçin İncelemelerde Bulunduk

İlçemiz Yollarını İyileştirmek İçin İncelemelerde Bulunduk


İlçemiz Yollarını İyileştirmek İçin İncelemelerde Bulunduk
 
İlçemiz mahallelerinde yol denetiminde bulunarak genişletilecek, açılacak ve bakım onarımı yapılabilecek yollar üzerinde incelemeler yapıp tespitte bulunduk. İlçe Kaymakamımız ve Başkan V. Hacı Arslan Uzan Belediye amirleri ile saha gezisi yaparak bizzat incelemelerde bulunup vatandaşların isteklerini dinledi.
 
Bulanık Belediyesi olarak İlçemiz merkezinde, mahallelerinde, beldeleri ve köylerinde ulaşım için elverişli olmayan yollar hizmet verecek hale getirilene kadar çalışmalar devam edecek.
 
İlçemizde sıkça denetimlerde bulunan Kaymakamımız ve Başkan V. Sayın UZAN, bir yıl içerisinde kilitli parke taşından, sıcak asfalt çalışmaları, stabilize yol yapım çalışmalarını yürüttük. Ayrıca yeni yollar açarak İlçemiz trafiğine nefes aldırdık. Kendimizi bununla sınırlı tutmayıp bütün mahallelerimizi teker teker gezerek açılabilecek yollarımızı açıp, dar yolları genişleterek bakım ve onarıma muhtaç olan yolları hizmet verecek hale getireceğiz açıklamasında bulundu.
 
Şehitlik Mahallesinde vatandaşlarımızla fikir alıverişinde bulunan Başkan Vekilimiz, arsasından yol geçen kişilerin de görüşlerini alarak ulaşım açısından vatandaşlar için daha iyi olanaklar sağlanması adına ortak karara varıldı. Artık tek bir mahallemizde bile kullanılmaz durumda olan yolları ortadan kaldırıp ulaşım olanakları iyileştirilmiş, sağlıklı, trafiğe elverişli, vatandaşlarımızı mağdur etmeyecek yollarla hizmet vereceğiz.

 
 
Paylaş |                                         Yorum Yaz - Arşiv   
8362 kez okundu

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın
BAŞKAN
Dr. Hacı Arslan UZAN
Belediye Başkan V.
SOSYAL MEDYA
HİZMETLER