Şehitlerimizin Emaneti Olan Ailelerimizi Ziyaret Ettik

Şehitlerimizin Emaneti Olan Ailelerimizi Ziyaret Ettik


Şehitlerimizin Emaneti Olan Ailelerimizi Ziyaret Ettik

İlçemizde şehit veren ailelerimizi ziyaret ederek hem acılarına ortak oluyor hem de onların bizim için ne kadar değerli olduklarını hissettiriyoruz. İlçe Kaymakamımız Hacı Arslan Uzan, Jandarma Komutanı Yüzbaşı Ömer Altaş, Özel İdare Müdürü Mahsun Çapa, Sosyal ve Yardımlaşma Müdüresi Nazire Korkmaz ile birlikte acılı ailelerimizin yanında yer alarak vefa borcumuzu yerine getirdik.

Vatanını, milletini ve bayrağını korumak için canlarını veren, peygamberlikten sonra gelen en yüce mertebeye erişen şehitlerimizin bizlere bıraktığı değerli emanetimiz olan ailelerimizin yanlarında olmaya devam ediyoruz. İlçe Kaymakamımız ve Başkan V. Hacı Arslan Uzan: “Sizler bizim şehitlerimizin emanetisiniz. Sizin sorununuz bizim sorunumuzdur. Bizleri evladınız olarak görüp varsa sıkıntılarınız onları paylaşmaya geldik. Acınız acımız size olan vefa borcumuzu ne yapsak ödeyemeyiz.” dedi. 66 yaşında olan şehit yakını Abdullah Amca İlçemiz ve beldemiz sizin sayenizde düzene giriyor ifadesinde bulunarak. Allah sizi başımızdan eksik etmesin. Bizim buralar hizmetten geri kalmış hizmet olmayan yerde ilerleme olmaz çok şükür sizin sayenizde artık bambaşka bir ilçeye kavuşmuş olduk. Allah sizden razı olsun diyerek düşüncelerini dile getirdi.

Ülkemiz için bedel ödemiş ailelerimize Rabbim sizin gibi vatansever insanları eksik etmesin. Bir evladınız olarak sizi ziyaret etmek bizlerin boynunun borcu şeklinde konuşan Sayın Kaymakamımız ve Başkan V. Bu topraklarda yaşamak kolay değil dört etrafımızda düşman cepheleri çok biz bunlara seyirci kalmayacağız açıklamasında bulundu. Vatanımız için canımızı seve seve vermeye hazırız diyen şehit ailesi Ahmet amca şehidimiz var. Vatan sağ olsun ama yine bir can vermek gerekirse en başta biz gideriz diyerek kaymakamımız ve Rüstemgedik Belediye Başkan V. ile birlikte gelen konuklara teşekkür edip memnuniyetini dile getirdi.

Ailelerimize her zaman yanınızda olmaya devam edeceğiz. Evinizi, gönlünüzü açıp misafirperverlik gösterdiğiniz için teşekkür ederiz diyen Sayın Uzan bizler sizlerle etle tırnak gibiyiz derdiniz bizim derdimiz ifadesinde bulunarak ailelerimizle vedalaşıp ziyaretini tamamladı.
 


 
 
 
 
 
Paylaş |                                         Yorum Yaz - Arşiv   
8254 kez okundu

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın
BAŞKAN
Dr. Hacı Arslan UZAN
Belediye Başkan V.
SOSYAL MEDYA
HİZMETLER