Temizlik Çalışanlarımızla İstişarede Bulunduk

Temizlik Çalışanlarımızla İstişarede Bulunduk

Temizlik Çalışanlarımızla İstişarede Bulunduk

İlçemizde temizlik işlerinde hizmet veren personeller ile bir araya gelen Kaymakamımız ve Başkan V. Hacı Arslan Uzan, temizlik personelleri ile bir araya gelerek İlçemizin temizliği için istişarede bulunup disiplinli bir şekilde işlerini yerine getirmeleri için talimat verdi.
 
İlçe temizliğimiz için cadde ve sokaklarımızda rutin temizliğe önem verilmesi gerektiğini belirten Kaymakamımız ve Başkan V. Sayın UZAN, çöplerin düzenli bir şekilde alınması gerektiğini vurguladı. Ayrıca Önceleri günde iki defa alınan çöplerin birikip yığılmaması için günde dört defaya çıkarılmasını istedi.  İlçemizde temiz bir ortam yaratmak sizlerin elinde bu yüzden sorumluluğumuzun bilincinde hareket edelim ifadesinde bulunarak belediyemizde temiz caddelerin görülmesini istiyoruz şeklinde konuştu. 
 
Temizlik İşleri Müdürlüğüne gereken talimatı veren Kaymakamımız ve Başkan V. Sayın Uzan: " Vatandaşlarımızdan temizlik konusunda bir şikayet gelmesini istemiyoruz. Her gün yaptığınız çalışmayı artırarak gereken hassasiyeti göstermenizi bekliyorum. Mahallelerimizi, cadde ve sokaklarımızı tertemiz olacak şekilde vatandaşlarımızın hak ettiği bir hizmetin bilincinde hareket ederek sorumluluğunuzu yerine getirmenizi istiyoruz." dedi.

Temizlik personellerinin söz aldığı toplantıda eksikliklerini dile getirerek çalışma konusunda sorumluluğumuz yerine getireceğiz ifadesinde bulundular. Çalışanlara kolaylıklar dileyen Sayın Kaymakamımız ve Başkan V. herkesle tokalaşarak toplantıyı sonlandırdı.Paylaş |                                         Yorum Yaz - Arşiv   
7593 kez okundu

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın
BAŞKAN
Dr. Hacı Arslan UZAN
Belediye Başkan V.
SOSYAL MEDYA
HİZMETLER