Sarıpınarlı Vatandaşlarımızı Acı Günlerinde Yalnız Bırakmadık

Sarıpınarlı Vatandaşlarımızı Acı Günlerinde Yalnız Bırakmadık


Sarıpınarlı Vatandaşlarımızı Acı Günlerinde Yalnız Bırakmadık

İlçemizde taziye ziyaretlerine devam ederek acılı ailelerimizin yanında yer almaya devam ediyoruz. Geçtiğimiz günlerde trafik kazasında hayatını kaybeden Güvenlik Korucusu Mehmet Emin Çelik’in ailesini ve yakınlarını Sarıpınar Beldesinde ziyaret ederek acılarına ortak olduk.

Sarıpınar Beldesinde toplanan vatandaşların yanında yer alarak dua eden Kaymakamımız ve Başkan V. Hacı Arslan Uzan: “ Kaybettiğimiz güvenlik korucumuzun üzüntüsü içerisindeyiz. Ailesi ve yakınlarına başsağlığı diliyor acılarını yürekten paylaşıyorum rabbim mekânını cennet eylesin. Kardeşlerim devlet olarak kardeşimizin ailesi ve yakınlarının her zaman yanında olup elimizden gelen sosyal desteği sunacağız. Bütün sarıpınarlı vatandaşlarıma tekrardan başsağlığı diliyor yaşatmış olduğunuz bu taziye kültürü içi hepinize teşekkür ediyorum.” dedi. Ayrıca belde sakinlerinin cumasını da tebrik eden Sayın Uzan, onların istek ve taleplerini de dinleyerek özellikle yol konusunda şikâyetlerini dile getiren vatandaşların isteklerini yerine getirmek için yolların birinci ve ikinci kat asfalt çalışmalarına başlayacakları müjdesini verdi.

İlçe kaymakamımız ve Başkan V. Sayın Uzan’a ziyarette eşlik eden İlçe Jandarma Komutanı Yüzbaşı Ömer Altaş ve Milli Eğitim Müdürü Deniz Edip de vatandaşlarımızın yanında yer alarak acılı ailemizin yasını paylaştılar. İlçe Kaymakamlığı ve Belediyesi olarak vatandaşımızın nerede bize ihtiyacı varsa biz orada olmaya devam edeceğiz vurgusunu yapan Sayın Uzan, devlet olarak milletimizi önemsiyor her koşulda onların yanında bulunmayı birer vazife olarak görüyoruz açıklamasını yaptı.

Gönüllerin bir olup acıların paylaşıldığı taziye ziyaretinde değerli Sarıpınarlılar ile hasbıhal eden kaymakamımız ve beraberindekiler başka köyleri de ziyaret etmek için belde sakinleri ve Belde Başkanı Deniz Ateş ile vedalaşarak makamlar vatandaşlara hizmet yeridir. Makam değişir ama hizmet anlayışı değişmemeli ifadesinde bulunarak herkesle tokalaşıp selamlaştı. Taziye ziyaretinden memnun kaldıklarını dile getiren Sarıpınar sakinleri onları acı günlerinde yalnız bırakmayan Kaymakamımız ve beraberindekilere teşekkürlerini ilettiler.

Paylaş |                                         Yorum Yaz - Arşiv   
6816 kez okundu

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın
BAŞKAN
Dr. Hacı Arslan UZAN
Belediye Başkan V.
SOSYAL MEDYA
HİZMETLER