Kaymakamımız ve Başkan V. Sayın Uzan Göztepe Köyümüzde

Kaymakamımız ve Başkan V. Sayın Uzan Göztepe Köyümüzde


Kaymakamımız ve Başkan V. Sayın Uzan Göztepe Köyümüzde

Göztepe Köyümüz Kaymakamımız ve Başkan V. Hacı Arslan Uzan ve beraberindekilerini köylerinde ağırlayarak istek ve taleplerini iletip köylerinde bir araya gelmenin mutluğunu yaşadılar. Köylerimizde yapılabilecek yatırımlar ve sıkıntılar hakkında konuşarak eksiklikleri yerinde görmek ve el birliğiyle çözüm üretmek düşüncesiyle yaptığımız ziyaretlerimizde değerli köylülerimizin teveccühüyle karşılaşıyoruz.

İlçemize bağlı Göztepe Köyümüzde ikamet eden vatandaşlarımızın ve muhtarın sorunlarını dinledik. Bizlerden olan istek ve taleplerini ilgili kurum amirlerimiz ile paylaşıp köylerimizdeki alt ve üst yapı eksikliklerinin giderilmesi talimatı vererek buralarda yaşayan vatandaşlarımıza daha sağlıklı ve güzel hizmetler sunmayı hedefliyoruz. Göztepe Köyünde yapılan yeni camiyi gezen kaymakamımız ve Başkan V. Sayın Uzan, taziye evinde vatandaşlarımızla hoş sohbette bulunup kuran kursuna katılan çocuklara yakından ilgi gösterdi. Ayrıca köyün imamına köyümüzdeki çocukların, gençlerin ve kuran-ı kerim bilmeyen vatandaşlarımızın ders almaları için gereken hassasiyeti göstermesini istedi.

Göztepe Köyünün değerli vatandaşları özellikle su ve yol sıkıntılarını dile getirerek kaymakamımız ve Başkan V. bilgilendirdi. İlçemizde yaptığı çalışmaları da takdirle takip ettiklerini söyleyerek her zaman yanlarında olan Sayın Uzan’a teşekkür ederek köylerinde ağırlamaktan duydukları memnuniyeti ifade ettiler. İnsanı yaşat ki devlet yaşasın düsturunu ilke edinerek bütün köylerimizi ziyaret edip daima vatandaşlarımızın yanında olmaya devam edeceğiz.
 
 
 
 
 
Paylaş |                                         Yorum Yaz - Arşiv   
6025 kez okundu

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın
BAŞKAN
Dr. Hacı Arslan UZAN
Belediye Başkan V.
SOSYAL MEDYA
HİZMETLER