SAYIN UZAN GÖLYANI KÖYÜMÜZDE VATANDAŞLARA HİTAP ETTİ

SAYIN UZAN GÖLYANI KÖYÜMÜZDE VATANDAŞLARA HİTAP ETTİSAYIN UZAN GÖLYANI KÖYÜMÜZDE VATANDAŞLARA HİTAP ETTİ

Gölyanı köyümüzde vatandaşlarımızla kucaklaşan Kaymakamımız ve Başkan V. Hacı Arslan Uzan, İlçe Jandarma Komutanı Yüzbaşı Ömer Altaş ve Milli eğitim Müdürü Deniz edip İle birlikte vatandaşlarımızın istek ve taleplerini dinledi.

‘Gidemediğin yer senin değildir.’ Düsturunu ilke edinen Kaymakamımız ve Başkan V. Sayın Uzan, Gölyanı köyümüzün değerli vatandaşlarına hitap ederek devletimizin göstermiş olduğu şefkat yüzüyle sizlere hizmetkâr olmak için buradayız vurgusunu yaptı.  Vatandaşların gönlüne dokunmayı vazife gördüklerini belirterek özellikle milli birlik ve beraberlik duygusuna çağrı yapan Sayın UZAN: “ Bizler bugün burada sizlerin isek ve taleplerini dinlemek için buradayız. Köylerimizi ziyaret ederek sizlerin öncelikli sorunlarınızı çözmek ve hak ettiğiniz hizmeti vermek bizim en büyük görev ve sorumluluğumuzdur.” dedi.   

Gölyanı köyünün sakinleri yol ve mera sıkıntılarını Kaymakamımız ve Başkan V. ileterek okul bahçesi için kilitli parke, semt sahası ve stabilize yol çalışmaları talebinde bulundular. Devletin bir temsilcisi olarak sizlerin temel sorunlarınızı çözüp taleplerinizi yerine getireceğiz açıklamasını yapan Sayın UZAN, devletimizin yanında dik duruşunuzu bekliyoruz şeklinde konuşarak birlik ve beraberlik vurgusunda bulundu. Gölyanı köyümüzün değerli vatandaşları gerçekleştirilen ziyaretten duydukları memnuniyeti dile getirerek ilçemize yapılan hizmetlerden dolayı Kaymakamımız ve Başkan V. Sayın UZAN’a teşekkürlerini ilettiler

Ahlat’ın tarihi duruşuna dikkat çeken Kaymakamımız ve Başkan V. Sayın Uzan, Yüzyıllardır beraber yaşadık. Hangi terör örgütü olursa olsun kardeşlik ruhumuza zarar veremeyecek. Fiziki sorunlarımızı her zaman yerine getirebiliriz bizler için önemli olan sağlam bir gönül bağıyla kardeşlik ruhunu genç nesillere taşımak, bunun için gereken özveriyi göstermek olduğunu belirtti. Son olarak bizler size efendi olmaya değil hizmetkâr olmaya geldik diyen UZAN, vatandaşlar ile vedalaşarak okul ziyaretinde bulunak için alandan ayrıldı.
 

 

Paylaş |                                         Yorum Yaz - Arşiv   
3341 kez okundu

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın
BAŞKAN
Hacı Arslan UZAN
Belediye Başkan V.
SOSYAL MEDYA
HİZMETLER