ŞEHİTLİK MAHALLEMİZİN YOL SORUNUNU ÇÖZÜYORUZ

ŞEHİTLİK MAHALLEMİZİN YOL SORUNUNU ÇÖZÜYORUZ


ŞEHİTLİK MAHALLEMİZİN YOL SORUNUNU ÇÖZÜYORUZ


İlçemizde büyük sorun olan, kullanılmaz durumdaki yolları iyileştirerek, dar yolları genişletip, açılan yeni yollarla mahalle sakinlerimizin yol sorunlarını çözüyoruz. Kaymakamımız ve Başkan V. Hacı Arslan Uzan, yolun bir medeniyet olduğunu belirterek vatandaşlarımızın bu konuda şehitlik mahallemizin sıkıntılarını gidereceklerini, yolları ulaşıma ve kullanıma açık hale getireceklerini ifade etti. 

Şehitlik mahallemizde çalışmalarına başlanılan bin 700 metre uzunluğunda ve 15 metre genişliğindeki yeni mahalle ile sınırlı olan yolumuzun belediye ekiplerimiz tarafından alt dolgu çalışması yapılarak, stabilize yapımın ardından kilitli parke ile döşenip vatandaşlarımızın hizmetine sunulacak. 

Mahalle sakinleri ile bir araya gelen Kaymakamımız ve Başkan V. Sayın Uzan, vatandaşlar tarafından işgal edilen, yolda bulunan ahır ve duvaları yıkarak onlara daha iyi bir hizmeti getirmeye çalıştıklarını açıkladı. Bu durumda memnuniyetlerini dile getiren vatandaşlar, toprak ve çamur olan yollardan kurtulmak istediklerini, mahallelerine yakışacak güzel bir yol çalışması yapmalarını isteyerek bizzat denetimde bulunan Sayın Uzan'a teşekkürlerini ilettiler. 

Ulaşım açısından sorunları giderilecek olan Şehitlik mahallemiz, topraklı ve çamurlu yollardan kurtarılarak sağlıklı ulaşım olanaklarına kavuşturulacak. Yol yapım çalışmalarını bizzat yerinde denetleyen Kaymakamımız ve Başkan V. Sayın Uzan, birim amirlerine titiz bir şekilde çalışmalarını yürütmelerini isteyerek kolaylıklar bütün çalışanlara kolaylıklar diledi.Paylaş |                                         Yorum Yaz - Arşiv   
2647 kez okundu

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın
BAŞKAN
Dr. Hacı Arslan UZAN
Belediye Başkan V.
SOSYAL MEDYA
HİZMETLER