VATANDAŞLARIMIZ İLE SICAK SOHBETLERİMİZE DEVAM EDİYORUZ

VATANDAŞLARIMIZ İLE SICAK SOHBETLERİMİZE DEVAM EDİYORUZ


VATANDAŞLARIMIZ İLE SICAK SOHBETLERİMİZE DEVAM EDİYORUZ

İlçe vatandaşlarımızın istek ve taleplerini öğrenmek ve sıkıntılarını kendilerinden dinlemek için her zaman vatandaşların yanında yer alan Kaymakamımız ve Başkan V. Hacı Arslan Uzan, kahve ortamında vatandaşlarımız ile bir araya gelerek hoş sohbette bulundu. 

İnsan odaklı hizmetleri yerine getirmek bunu yaparken de daima vatandaşımızın yaşam kalitesini ön planda tutmak için çalıştıklarını ifade eden Sayın Uzan, yeni pojelerimizi hayata geçirerek, en iyi hizmeti yerine getirme anlayışıyla sizlerin yanında yer almaya devam edeceğiz şeklinde konuştu. 

Kaliteli hizmeti hak ettiklerini vurgulayan Kaymakamımız ve Başkan V. Sayın Uzan, İlçemiz için yapılan yeni yollardan, kilitli parke taşılarından, sıcak asfalt çalışmarından ve alt yapı sorunlarından söz ederek bunları gidermek için çalışacaklarını dile getirip ilçe vatandaşlarımızın rahat nefes alacaklarını belirtti. 

İlçemizi daha yaşanabilir kılmak için şimdiye kadar yapılan hizmetleride yeterli görmediklerini, ciddi anlamda tahrip olmuş şehrimizi çok daha iyi yerlere taşıyacaklarını açıkladı. Yaptıkları hizmetlerden dolayı her zaman yanlarında olan Sayın Uzan'a teşekkür eden vatandaşlarımız, yerine getirilen hizmetlerden dolayı şükranlarını sundular. 
Paylaş |                                         Yorum Yaz - Arşiv   
2467 kez okundu

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın
BAŞKAN
Dr. Hacı Arslan UZAN
Belediye Başkan V.
SOSYAL MEDYA
HİZMETLER