KÜÇÜK SANAYİ İŞLETMEMİZİ ZİYARET ETTİK

KÜÇÜK SANAYİ İŞLETMEMİZİ ZİYARET ETTİK

 KÜÇÜK SANAYİ İŞLETMEMİZİ ZİYARET ETTİK

İlçemizde alın teri ile geçimlerini sağlayan küçük sanayi bölgemizi ziyaret eden Kaymakamımız ve Başkan V. Hacı Arslan Uzan, Ustalarımız ile bir araya gelerek bölgelerinde bulunan camimizde cuma namazını birlikte kıldılar.

Ak Parti İlçe Başkanı Ali Bulut'un da eşlik ettiği ziyarette emektar ustalarımızın istek ve taleplerini iş yerlerinde dinleyen Kaymakamımız ve Başkan V. Sayın Uzan, sıcak sohbette bulunarak işlerin gidişatı hakkında hasbihal ettiler. 

Tarım ve Hayvancılık ile geçinen bölgemizde önemli yeri olan Sanayi Bölgemiz her türlü teknik sıkıntıları giderek özellikle tarımda kullanılan araç ve gereçlerin bakımını yaparak vatandaşlarımızın her türlü sıkıntılarını gideriyor. Kaymakamımız ve Başkan V. Sayın Uzan, sanayide kullanılan iş makineleri hakkında da bilgi alarak el emeğinin ve alın terinin önemli bir kazanç kapısı olduğunu vurguladı. 

Ziyaret esnasında sıkıntıları dinlenilen sanayi çalışanlarımız ile İlçe ekonomisi, sanayi alanında ki gelişmeler ve istihdam gibi konular hakkıda karşılıklı fikir alışverişinde bulunuldu. Ustalarımız ve çalışanlar kendilerini iş yerlerinde ziyarete gelen Kaymakamımız ve Başkan V. Sayın Uzan'a teşekkür ederek memnuniyetlerini dile getirdiler.

Kendilerini karşılayan çalışanlara kolaylıklar dileyen Sayın Uzan, her zaman yanlarında olduklarını belirterek göstermiş oldukları sammimi karşılamadan dolayı teşkkür etti. Ziyaretini tamamlayan Sayın Uzan, bol ve hayırlı kazanç temeninilerinde bulunarak alandan ayrıldı.


Paylaş |                                         Yorum Yaz - Arşiv   
2270 kez okundu

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın
BAŞKAN
Dr. Hacı Arslan UZAN
Belediye Başkan V.
SOSYAL MEDYA
HİZMETLER