EMEKTAR HANIMLARIMIZ İSTANBUL GEZİSİNDEN DÖNDÜLER

EMEKTAR HANIMLARIMIZ İSTANBUL GEZİSİNDEN DÖNDÜLER


EMEKTAR HANIMLARIMIZ İSTANBUL GEZİSİNDEN DÖNDÜLER

Aile Destek Eğitim Merkezlerimizde el işçiliklerini konuşturan usta öğreticiler ve kursiyerlerimize düzenlenen 5 günlük İstanbul gezisinden mutlu dönen hanımlarımız başta Kaymakamımız ve Başkan V. Hacı Arslan Uzan olmak üzere emeği geçen herkese teşekkürlerini ilettiler. 

Kaymakamlığımıza bağlı faaliyet gösteren Aile Destek ve Eğitim Merkezlerimiz sosyal sorumluluk projesi kapsamında emektar hanımlarımıza İstanbul gezisi düzenleyerek hanımlarımızın İstanbul'un tarihi ve kültürel güzelliklerini gezme ve yerinde görme imkanı bulmalarını sağladılar. 
 
ÇamlıcA Tepesi, Eyüp Sultan, Miniatürk, Topkapı Sarayı, Ayasofya, Sultan Ahmet, Yerebatan Sarayı, Gülhane Parkı, Kapalı Çarşıyı doyasıya gezen İlçemizin Kadınları farklı kültürü yerinde görmenin mutluluğunu yaşadılar. Kendileri için ayarlanan konaklama yeri ve rehberler ile yeni yer görmenin heyecanını yaşayan hanımlarımız 

Aile Destek ve Eğitim Merkezi 1 ile 2'de açılan çeşitli kurslarda kendilerini geliştirme fırsatı bulan hanımlarmızın ortaya çıkardıkları yöresel, geleneksel ve modern el işlerinde göz nuru döken hanımlarımızı ödüllendirmek ve sosyalleşmelerinde katkıda bulunmak için plananlanan gezi 46 hanımımız için unutulmaz bir anı oldu. 
Paylaş |                                         Yorum Yaz - Arşiv   
1809 kez okundu

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın
BAŞKAN
Dr. Hacı Arslan UZAN
Belediye Başkan V.
SOSYAL MEDYA
HİZMETLER