İLÇEMİZE 51 TRİLYONLUK DEV YATIRIM

İLÇEMİZE 51 TRİLYONLUK DEV YATIRIM


İLÇEMİZE 51 TRİLYONLUK DEV YATIRIM


İlçemizde geri kalmış en büyük hizmet olan Kanalizasyon, içmesuyu, yağmursuyu inşaatı açılışını bu gün saat 15.00 Şehit Suat İshakoğlu caddesi İnönü Mahallemizde yoğun bir katılımla gerçekleştirdik. 
 
Kaymakamımız ve Başkan V. Hacı Arslan Uzan eşliğinde Ak Parti Yerel Yönetimler Başkan Yardımcısı Muzaffer Çakar, Protokol üyeleri, Kurum Amirleri, Sivil Toplum Kurulu Üyeleri, Muhtarlar ve değerli vatandaşlarımız katılarak okunan dualar ve kesilen kurbanlar ile birlikte bir hafta çalışmaya başlayan alt yapı çalışmaların hayırlı olsun dileklerinde bulunuldu. 

Yıllardır vatandaşlarımızın en büyük sorunu olan ve sürekli şikayet edilen  alt yapı temel çalışmalarına başlanarak İlçemizde yerine getirilecek olan en büyük projeye başlanılarak en büyük sorun ortadan kaldırılmış olacak 

Açılışta düşüncelerini dile getiren Kaymakamımız ve Başkan V. Hacı Arslan Uzan: " İlçemizin içmesuyu, kanalizasyon ve yağmursuyu temel çalışmalarına geçen hafta başlamak ile birlikte Bu gün değerli katılımcılar ile resmi töreni gerçekleştirmek istedik." dedi. Ayrıca Sayın Uzan, projenin içeriğinden söz ederek 90 km kanalizasyon hattı, 115 km içmesuyu hattı ve 15 km de ihale hattı döşeneceği bilgisini vererek saniyede 100 litrenin üzerinde  Gümüşpınar köyümüzden su geleceği açıklamasını yaptı. 

İlçemizin tarihinde kalan problemi çözmek bizim görevimiz diyen sayın Uzan, devlet büyükleri olarak emeği geçen vekillerimize, Sayın Valimize, İller Bankamıza ihaleyi alan firmamıza çok teşekkür ediyoruz. Bizim yaşadığımız mutluluk Bulanığımızın özlenen tablosuydu. Bu günü iple çekiyoduk inşallah 500 gün içerisinde projemizi tamamlamış olacağız diyerek düşüncelerini dile getirdi. Ak Parti Yerel Yönetimler Başkan Yardımcısı Muzaffer Çakar'da ilçemiz için hayırlı olan proje adına memnuniyetini dile getirerek Berat Kandili gibi özel güne denk gelen açılışın hayırlı olmasını diledi. 

Paylaş |                                         Yorum Yaz - Arşiv   
1946 kez okundu

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın
BAŞKAN
Dr. Hacı Arslan UZAN
Belediye Başkan V.
SOSYAL MEDYA
HİZMETLER