VALİMİZ AZİZ YILDIRIM'DAN İLÇEMİZ KÖYLERİNE ZİYARET

VALİMİZ AZİZ YILDIRIM'DAN İLÇEMİZ KÖYLERİNE ZİYARET


VALİMİZ AZİZ YILDIRIM'DAN İLÇEMİZ KÖYLERİNE ZİYARET

İlçemiz köylerine ziyarette bulunan Valimiz Sayın Aziz Yıldırım beraberindekiler ile birlikte üçtepe, Gümüşpınar, Çaygeldi köylerimiz ve Elmakaya Beldemizde değerli köylülerimiz ve Belde sakinleri ile bir araya gelerek istek ve taleplerini dinledi. 

Kaymakamımız ve Başkan V. Hacı Arslan Uzan'ın eşlik ettiği ziyarette köylülerimiz, coşku ile karşıladıkları değerli misafirlerine mağduriyetlerini dile getirdiler. Valimiz Sayın Yıldırım, İl ve İlçe Kurum Amirleri ile birlikte köylerimizde yapılan ve yapılacak olan projeler hakkında değerlendirmelerde bulunarak  "Biz devlet olarak her zaman yanınızdayız. Muş'un terör ile anılmasının önüne geçmeliyiz. Bura da biz hizmetler ile var olmalıyız. Değerli Bulanıklılar bizden hizmet talep etmeliler. Belediye Başkanlığı yapan değerli kaymakamımız bunu yerine getirmeye çelışıyor. Köylerimizde yollar yapılıyor, kilitli parke taşları döşeniyor. Her yıl git gide çok güzel hizmetler gelmeye başlıyor. Bu gün ayağınıza kadar bütün kurum müdürlerimizi kendim ile birlikte getirdim. Ne sıkıntınız varsa söyleyin devlet her zaman yanınızdadır." şeklinde konuştu. 

Yaşlı, kadın, çocuk bütün köylülerimiz bir araya gelerek devletin şefkat eli ile kendileriyle kucaklaşan Valimiz ve kaymakamımıza her türlü sıkıntılarını birincil ağızdan iletme şansını yakaladılar. köylerimize toplam da 2 milyon 800 bin hizmet getirildiğini belirten Sayın Yıldırım Bu senede köylerimize 5 milyon değerinde projelerin yerine getirileceğini ifade etti. 

Güzel havada sıcak sohbet içerisinde değerli köylülerimize hitap eden Kaymakamımız ve Başkan V. Sayın Uzan, ilçe kurum amirlerimiz ile birlikte sizlerin mağduriyetlerini en aza indirmek için olanca gücümüzle çalışmaya devam edeceğiz. Vatandaşlarımızın yanında yer almak bizim en büyük vazife borcumuz diyerek düşüncelerini dile getirdi. 

Köylülerimiz ile bir araya gelen Valimiz Yıldırım, köy okullarını da ziyaret ederek öğrencilere çikolata dağıtıp öğretmenler ile toplantı yaparak okul eksiklikelerini not aldı. Yapılan Köy ziyaretlerinin ardından kendisinde eşlik eden ve ilçemiz adına güzel hizmetlerde bulunan Kaymakamımız ve Başkan V. Sayın Uzan'a teşekkür eden Sayın Yıldırım, Köylerimiz için düzenlenen programını tamamladı. Paylaş |                                         Yorum Yaz - Arşiv   
1552 kez okundu

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın
BAŞKAN
Dr. Hacı Arslan UZAN
Belediye Başkan V.
SOSYAL MEDYA
HİZMETLER