HASTANEDE YATMAKTA OLAN HASTALARIMIZA ACİL ŞİFALAR DİLEDİK

HASTANEDE YATMAKTA OLAN HASTALARIMIZA ACİL ŞİFALAR DİLEDİK

 
HASTANEDE YATMAKTA OLAN HASTALARIMIZA ACİL ŞİFALAR DİLEDİK

İlçemiz Devlet  Hastanesinde yatmakta olan hastaları ziyaret eden Kaymakamımız ve Başkan V. Hacı Arslan Uzan, Başhekim Sadrettin Arslan, Sağlık Müdürü Rıdvan Selvi ile birlikte hastaları odalarında ziyaret edip acil şifalar dileğinde bulundu. 

Çocuk bölümünde yatan çocuk hastalar ile yakından ilgilenen Kaymakamımız ve Başkan V. Sayın UZAN, refakatçi olan ailelerden çocukların durumları hakkında bilgi aldı.

Hastalardan ve refakatçi olan hasta yakınlarının görüşlerini önemseyen Sayın Uzan, Hastanenin hizmetlerinden memnun olup  olmadıklarını vatandaşlara sorarak sizlere en iyi şekilde hizmet vermek için bütün sağlık çalışanlarımız hassasiyet göstererek çalışıyor. Sizlerin memnuniyeti bizim için önemli açıklamalarında bulundu.

Kaymakamımız ve Başkan V. Sayın Uzan, hasta yakınları ile sohbet ederek kendi mağduriyetlerini dile getiren ailelerin sorunlarına kayıtsız kalmayarak gerekli yardımların yapılması için talimat verdi.  

Hasta ziyaretlerini tamamlayarak kendisi için dua eden hasta ve yakınlarına geşmiş olsun dileklerinde bulanan Sayın Uzan, İlçemize yeni gelen doktorlarımızı yerlerinde görerek hoş geldiniz dileklerinde bulunup görevlerinde başarılar diledi. Devlet Hastanemizin işleyişi hakkında yöneticilerden bilgi alan Sayın Uzan, Hastane ziyaretini yerine getirerek çalışanlara kolaylıklar dileyip hastaneden ayrıldı. 
Paylaş |                                         Yorum Yaz - Arşiv   
1485 kez okundu

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın
BAŞKAN
Dr. Hacı Arslan UZAN
Belediye Başkan V.
SOSYAL MEDYA
HİZMETLER