SATRANÇ TURNUVASINDA DERECEYE GİRENLERE ÖDÜL TÖRENİ DÜZENLENDİ

SATRANÇ TURNUVASINDA DERECEYE GİRENLERE ÖDÜL TÖRENİ DÜZENLENDİ


SATRANÇ TURNUVASINDA DERECEYE GİRENLERE ÖDÜL TÖRENİ DÜZENLENDİ

İlçemizde gerçekleştirilen Türkiye Geneli Satranç Turnuvası A ve B kategorilerinde dereceye girenlere ödülleri takdim edildi. Kaymakamımız ve Başkan V. Hacı Arslan Uzan, bizzat kendi elleriyle hediyeleri takdim etmenin mutluluğunu yaşadığını belirterek belediye adına  böyle bir organizasyonun içerisinde yer almanın kendilerini memnun kıldığını ifade etti. 

Türkiye Satranç Federasyonu Hakemleri öncülüğünde ve belediyemiz organizatörlüğünde Kıl Çadırı sultan Alparslan Otağında buluşan satranç severler karşı kaşıya gelerek yaptıkları hamleler ile dereceye girip ödüllerini almaya hak kazandılar. 

Sosyal aktivteleri yaygınlaştırarak ilçemiz gençlerine ve vatandaşlarına keyifli vakit geçirmek ve faydalı etkinlikler ile sosyal bilinci arttırmak amacıyla düzenlenen Satranç Turnuvası büyük ilgi gördü. 
 
Kaymakamımız V. Başkan V. Sayın Uzan: " İlçemizde bu tarz etkinlikleri arttırarak ilçemizin adının daha güzel şeylerle anılması için gayret gösteriyoruz. Bulanık Belediyesi olarak Türkiye Satranç Federasyonu Hakemleri ile birlikte çevre illerden de katılım gösteren Ülkemiz geneli Satranç Turnuvasını Sultan Alparslan Otağımızda ağırlamaktan büyük bir kıvanç duyduk."dedi. 

Paylaş |                                         Yorum Yaz - Arşiv   
1346 kez okundu

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın
BAŞKAN
Dr. Hacı Arslan UZAN
Belediye Başkan V.
SOSYAL MEDYA
HİZMETLER