KARDEŞ BELEDİYE'NİN ÇOCUKLARI ANKARA'DA

KARDEŞ BELEDİYE'NİN ÇOCUKLARI ANKARA'DA


KARDEŞ BELEDİYE'NİN ÇOCUKLARI ANKARA'DA

Kardeş Belediyemiz Ankara Keçiören Belediyesi'ne 41 öğrencimizi gönderdik. Keçiören Belediye Başkanı Sayın Mustafa Ak ve Ankara Türkiye Gençlik Vakfı  desteği ile çoğunlukla köy okullarından kendilerini ziyaret eden öğrencilerimizi 3 gün boyunca ağırladılar. 

Türkiye Büyük Millet Meclisi, Anıtkabir, Külliye, Hacı Bayram Veli Camii, AVm'ler, Oyun Parklarını gezen öğrencilerimiz farklı tarih ve kültürleri tanıma ve öğrenme fırsatlarını buldular. Bulanık Belediyesi olarak Kaymakamımız ve Başkan V. Hacı Arslan Uzan'ın desteği ile Kardeş Belediyemiz olan Keçiören Belediyesi'ne çocuklarımızı gezi amaçlı göndererek kardeşliğimizi pekiştirdi.

Keçiören Belediye Başkanı sayın Mustafa Ak Muş Bulanık'lı öğrencileri büyük bir ilgi ile karşılayarak öğrencilerimizin güzel vakit geçirmeleri için 3 gün süreyle hem kendi Belediyelerini hem de Ankara'yı gezdirerek çocuklara çalışmaları hakkında bilgi verdiler. Kendilerine gösterilen büyük ilgiden memnun kalan öğrencilerimiz başta Keçiören Belediye Başkanı Mustafa Ak olmak üzere Kaymakamımız ve Başkan V. Sayın Uzan'a teşekkürlerini ilettiler. 
Paylaş |                                         Yorum Yaz - Arşiv   
1247 kez okundu

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın
BAŞKAN
Dr. Hacı Arslan UZAN
Belediye Başkan V.
SOSYAL MEDYA
HİZMETLER