BULANIK BELEDİYESİ GENÇLİK KOŞUSU BAŞARIYLA YERİNE GETİRİLDİ

BULANIK BELEDİYESİ GENÇLİK KOŞUSU BAŞARIYLA YERİNE GETİRİLDİ

BULANIK BELEDİYESİ GENÇLİK KOŞUSU BAŞARIYLA YERİNE GETİRİLDİ

Belediyemiz desteği ile Gençlik Hizmetleri ve Spor Müdürlüğü tarafından organize edilen Gençlik koşusunda yarışa giren 250 öğrencimizden başarı gösterip dereceye girenlere madalyon ve kupaları Kaymakamımız ve Başkan V. Hacı Arslan Uzan ve kurum amirlerimiz tarafından verildi. 

İlçemizde gençlerimizi spora teşvik etmek bunu yaparken de coğrafyamızın koşullarına en uygun olan atletizm sporuna ilgiyi arttırmak ve gençlerimizi kötü alışkanlıklardan uzak tutarak sağlıklı yaşamın içine çekmek için spor aktivitelerimize önem veriyoruz. 

Kaymakamımız ve Başkan V. Hacı Arslan Uzan, sporun sağlıklı yaşama olan katkısına değinerek başarılı olan genç sporcuları madalyon ve kupalarla ödüllendirdi. 

Atletizm Gençlik koşusu yarışmasında kızlar ve erkekler grubundan ilk üçe giren başarılı sporcumuza çeyrek altın sözü veren  Sayın Uzan, toplu hatıra fotğrafları çekilerek gençler başarılarının devamını dileyip Gençlik Koşusunda emeği geçen Gençlik Hizmetleri ve Spor Müdürü Tekin Erdoğan ve Beden Eğitimi Öğretmenlerine teşekkürlerini iletti. 

"Zafer, zafer benimdir diyebilenin;başarı, başaracağım diye başlayanın ve başardım diyebilenindir." Kızlar Takımından dereceye girenler 1.Sera Arslan Murat Anadolu Lisesi, 2. Bahar Yaşık Murat Anadolu Lisesi, 3. Asiye Bostancı Bulanık anadolu Lisesi. Erkeklerden Takımından ise dereceye girenler; 1Diyar Sönmez Cumhuriyet Ortaokulu, 2. Sinan İnan Lise Mezunu, 3. Vedat Bayraktar Bulanık Anadolu Lisesi oldu.
Paylaş |                                         Yorum Yaz - Arşiv   
1262 kez okundu

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın
BAŞKAN
Dr. Hacı Arslan UZAN
Belediye Başkan V.
SOSYAL MEDYA
HİZMETLER