İLAHİ SANATÇI HASAN DURSUN İLÇEMİZDE KONSER VERDİ

İLAHİ SANATÇI HASAN DURSUN İLÇEMİZDE KONSER VERDİ


İLAHİ SANATÇI HASAN DURSUN İLÇEMİZDE KONSER VERDİ

Belediyemiz Kültür ve Sosyal İşler tarafından düzenlenen ramazan etkinlikleri kapsamında ilahi sanatçı Hasan Dursun vatandaşlarımız ile bir araya geldi. 

Ramazan ayının manevi ikliminde vatandaşlarımızı ilahi sanatçılar ile buluşturan belediyemiz, dün gece düzenlenen ramazan gecesinde bu defa Hasan Dursun'u ilçemizde ağırladı.

Hükümet Konağı önünde gerçekleştirilen konserde birbirinden güzel ilahileri seslendiren değerli sanatçı Hasan Dursun, unutulmaz bir gece yaşattı. İzleyenler tarafından büyük beğeni toplayan ilahi konserde vatandaşlarımızı ilahilere eşlik etti. 

İlçemiz vatandaşlarına keyifli bir gece geçirmelerini dileyen değerli sanatçı küçük ilçelerde kıymetli insanlarla bir araya gelmekten ötürü duyduğu memnuniyeti dile getirerek "Bu Mübarek ayda bizi sizlerle buluşturan Kaymakam ve Başkan V. Sayın Uzan'a teşekkür ediyorum. Hepinizin ramazanını tebrik ediyor. Maneviyatımızın yükseldiği ilahilerimizle keyifli vakit geçirmenizi diliyorum" şeklinde konuştu. 

Ramazan gecelerinde vatandaşlarımızı birbirinden değerli İlahi sanatçılarla buluşturan Sayın Uzan, herkesi selamlayarak bizleri kırmayıp ilçemize iştirak eden değerli ilahi sanatçımız Hasan Dursun'a sizlerin huzurunda teşekkür ediyor. Bayanlarımızın el emeği olan bayrağımızı bizden küçük bir anı olması için takdim ediyorum diyerek Ramazan etkinlilerimizin bitmediğini daha değişik programlarla devam edeceğini belirtti. 

İlahilerin İlçemizde yankılandığı geceye vatandaşlarımız yoğun ilgi göstererek kendileri adına düzenlenen ramazan etkinliklerinde mutluluklarını paylaştılar. 

Paylaş |                                         Yorum Yaz - Arşiv   
1284 kez okundu

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın
BAŞKAN
Dr. Hacı Arslan UZAN
Belediye Başkan V.
SOSYAL MEDYA
HİZMETLER