İLÇE EMNİYET MÜDÜRLÜĞÜMÜZLE İFTAR YEMEĞİ

İLÇE EMNİYET MÜDÜRLÜĞÜMÜZLE İFTAR YEMEĞİ


İLÇE EMNİYET MÜDÜRLÜĞÜMÜZLE İFTAR YEMEĞİ

Kaymakamımız  ve Başkan V. Hacı Arslan Uzan, tarafından İlçemizde görev yapan Emniyet Teşkilatımıza iftar yemeği verildi. Aynı iftar sofrasında  polislerimizle bir araya gelen Sayın Uzan, birlikte orucumuzu açmanın mutluluğu içerisindeyiz ifadesinde bulundu.

Bulanık halkının can ve mal güvenliğini koruyan emniyet güçlerimize görevlerinde gösterdiği hassasiyetten dolayı teşekkür eden Sayın Uzan: "Hep birlikte Bulanık halkının can ve mal güvenliğini sağlamak için özveri ile mücadele ettik ve ediyoruz. Kesintisiz güvenlik hizmetinin sunulması gerektiği ve 24 saat esasına dayalı çalışma olduğu için kendinizden ve ailenizden fedakarlık gösteriyorsunuz bu mesleğin doğasında olan bir durum bunun için sizlere çok şey borçluyuz." dedi. 

Ramazan ayı her akşam başka iftar sofrasında vatandaşlarımızla ve çalışanlarımızla buluşan Kaymakamımız ve Başkan V. Sayın Uzan, İlçe Emniyet Müdürlüğünde kahraman polislerimize iftar yemeği düzenleyerek hem ilçemiz adına yaptıkları fedakarlık için teşekkür etti hem de aynı çatı altında birlikte oruç açmanın mutluluğunu yaşadı. 

İlçe Emniyet Müdür V. Mustafa Daştan ramazanda kendilerini unutmayıp iftar yemeği düzenleyen Sayın Uzan'a İlçe Emniyeti adına teşekkür etti. 
Paylaş |                                         Yorum Yaz - Arşiv   
1300 kez okundu

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın
BAŞKAN
Dr. Hacı Arslan UZAN
Belediye Başkan V.
SOSYAL MEDYA
HİZMETLER