DEĞİRMENSUYU KÖYÜMÜZDEN VALİMİZE GÖSTERİŞLİ KARŞILAMA

DEĞİRMENSUYU KÖYÜMÜZDEN VALİMİZE GÖSTERİŞLİ KARŞILAMA


DEĞİRMENSUYU KÖYÜMÜZDEN VALİMİZE GÖSTERİŞLİ KARŞILAMA

İlçemize bağlı köy ziyaretlerine devam eden Valimiz Sayın Aziz Yıldırım, Değirmensuyu köyümüzde bayraklarla gösterişli bir şekilde karşılandı.

İl ve İlçe köylerini yerinde ziyaret ederek değerli köylüler ile bir araya gelen Sayın Valimiz ve beraberindekiler köylere yapılan ve yapılacak olan çalışmaları yerinde görüp vatandaşların istek ve taleplerini kendilerinden dinlediler. Kaymakamımız ve Başkan V. Hacı Arslan Uzan'ın eşlik ettiği ziyarette Değirmensuyu İlkokulu önünde toplanan köylülerimiz, köyleri hakkındaki eksiklikleri ifade ederek özellikle yollarının yapılması için istekte bulundular. 

Değirmensuyu köyümüzün yol, foseptik çukuru, okul eksiklikleri ve köylülerin en muzdarip olduğu su sıkıntısını gidermek için eksiklikler not edilip yerine getirilmesi talimatı verildi. Kurum Amirlerinin inceleme raporlarına karşın değerlendirmelerde bulunan Sayın Yıldırım, eğitim, sağlık, tarım gibi alanlarda kurum amirlerinin köye olan çalışmalarını dinleyerek bütün vatandaşlarımız devletimiz için birinci sınıf vatandaştır. Sizlerin sıkıntısı bizim sıkıntımızdır ifadesinde bulundu. 

Fiziksel konulardaki ihtiyaçları öncelikli sıralamaya getirip sorunları çözmeliyiz diyen Sayın Yıldırım: "Vatanımıza milletimize sahip çıkmalıyız.Birlik ve beraberliğimizi temin ederek teröre karşı dik durmalıyız. Unutmayalım ki yarınlarımızın temelini biz atıyoruz. Devletimiz insanları yaşatmaya çalışıyor. Bu yüzden devletimizin yanında olun. Bayrağımız inmeyecek, bu ezanlar susmayacak." dedi. 

Kaymakamımız ve Başkan V. Sayın Uzan: "Köyümüzde kilitli parke çalışmalarımızın yanında 5 kamyon 1 ekskavatör aracı vererek köylülerimizin ihtiyaç gördüğü yerlerde stabilize yol çalışmalarını yapacağız. İçmesuyu sıkıntısını gidereceğiz." açıklamasını yaptı. 

Köy talepleri için bir araya gelen vatandaşların içinden Zülfinaz nine Sayın Valimizin yanına gelerek tahrip olan evinin yapılması için talep de bulundu. Sayın Valimiz ve Kaymakamımız teyzemiz ile yakından ilgilnerek ilgili ekipleri evine gönderip evin ihtiyaçlarını tespit ettirdiler. 

Son olarak kendilerini büyük bir coşku ile karşılayan Değirmensuyu halkına teşekkür eden Valimiz, herkese hayırlı ramazanlar dileyerek kurganlı köyünü ziyaret etmek için yola çıktı. 

Paylaş |                                         Yorum Yaz - Arşiv   
1232 kez okundu

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın
BAŞKAN
Dr. Hacı Arslan UZAN
Belediye Başkan V.
SOSYAL MEDYA
HİZMETLER