SAYIN VALİMİZ GÜLÇİMEN KÖYÜMÜZDE VATANDAŞLARIMIZA HİTAP ETTİ

SAYIN VALİMİZ GÜLÇİMEN KÖYÜMÜZDE VATANDAŞLARIMIZA HİTAP ETTİ

SAYIN VALİMİZ GÜLÇİMEN KÖYÜMÜZDE VATANDAŞLARIMIZA HİTAP ETTİ

Gülçimen Köyümüzün vatandaşları  Sayın Valimiz Aziz Yıldırım ve beraberindekileri camii bahçesinde karşılayarak istek ve taleplerini iletti.

İlçemiz köylerine gerçekleştirdiği ziyaretlerde İl ve İlçe Kurum amirleri ile birlikte köylülerin ihtiyaçlarını kendilerinden dinleyen Sayın Valimiz, köylerimizin ihiyaçlarına göre herkes ile istişarede bulunarak ihtiyaç olan yatırımların yerine getirilmesi talimatını verdi. 

Kaymakamımız ve Başkan V. Hacı Arslan Uzan, Gülçimen'de yapılan çalışmaları hatırlatarak yapılacak olan yol çalışmalarından söz etti. Kendilerini karşılayan Gülçimen sakinlerine hitap eden Sayın Valimiz Aziz Yıldırım: “Çok kıymetli kardeşlerim bugün sizleri ziyaret etmek ve sizlerle bir arada olmak istedim. Köyde 320 hanede yaklaşık 514 vatandaşımız yaşamaktadır. Köyümüze yapılanlara baktığımda, Köylere Hizmet Götürme Birliği Başkanlığımızca 2017-2018 yıllarında 36 bin TL, İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından 2018 yılında 5 derslikli okul yapım işine 800 bin TL’lik kamu yatırımı yapılmıştır. Köyümüze 2016 yılından 2018 Mayıs ayına kadar Sosyal yardım giderleri olarak 96 bin 126 TL ödeme yapılmış ayrıca İlçe Gıda Tarım ve Hayvancılık İl Müdürlüğümüz tarafından yapılan desteklemelerde 378 bin 865 TL tarım desteklemelerinden faydalandırtılmıştır." bilgisini vererek yapılan yatırımlardan söz etti. 

Devletimizin asıl amacı insanı yaşatmaktır ifadesinde bulunan Sayın Yıldırım,  İnsanımızın asıl göreviyse devleti yaşatmak ve birlikte ayakta durmaktır. Artık terör ile anılmanın önüne geçmeliyiz. Devletimiz dertlerinize çare arıyor. Biz de bu görevi üstlendik. Bu oruç ayında sizlerle olduk. Değerli Bulanıklılar, bizden hizmet talep etmeliler. Belediye Başkanvekilliği yapan değerli kaymakamımız bunu yerine getirmeye çalışıyor. Köylerimizde yollar yapılıyor. Bugün ayağınıza kadar bütün kurum müdürlerini getirdim. Ne sıkıntınız varsa söyleyin, devlet her zaman yanınızdadır. şeklinde konuştu. 
 
Bizler bu devletin Valisi, Kaymakamı yani tüm kamu görevlileri olarak sizlere hizmet etmek için çalışıyoruz vurgusunu yapan Sayın yıldırım, yardıma ihtiyacı olan ve bizlerin tespit edemediği mağdur bir vatandaşımız varsa, bizlere iletin. Rabbim dirlik, birlik ve beraberliğimizi bozmasın ve bozmaya çalışanlara da fırsat vermesin diyerek İftara yakın bir zaman da köyden ayrıldı. 
 
Paylaş |                                         Yorum Yaz - Arşiv   
1412 kez okundu

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın
BAŞKAN
Dr. Hacı Arslan UZAN
Belediye Başkan V.
SOSYAL MEDYA
HİZMETLER