ÖĞRENCİLERİMİZE KARNE HEDİYESİ 'RAFADAN TAYFA EKİBİ'

ÖĞRENCİLERİMİZE KARNE HEDİYESİ 'RAFADAN TAYFA EKİBİ'


ÖĞRENCİLERİMİZE KARNE HEDİYESİ 'RAFADAN TAYFA EKİBİ' 

İlçemizde 2017-2018 eğitim öğretim yılı sonunda öğrencilerimize karne hediyesi olarak Rafadan Tayfa Ekibini ilçemizde ağırlayarak çocuklarımızla buluşturduk. 

Kaymakamımız ve Başkan V. Hacı Arslan Uzan, talimatı ile belediyemiz Kültür ve Sosyal İşler organizasyonunda Hükümet konağı önünde düzenlenen etkinliğe yoğun katılım gösteren öğrencilerimiz ve minik yavrularımız eğlenceli bir gün geçirdiler.

Çocuklara güzel bir gün armağan eden Sayın Uzan: "2017-2018 eğitim öğretim sonunda çocuklarımıza karne hediyesi olarak trt rafadan tayfa ekibini çocuklarımızla buluşturmak istedik bizleri kırmayıp ilçemize iştirak ettikleri için sizlerin huzurunda teşekkür ediyorum. Sizlerin sevinci bizleri mutlu ediyor hepinizi sevgi ve saygı ile selamlıyor iyi eğlenceler diliyorum." dedi.

Rafadan Tayfa ekibinin gösterilerine eşlik eden miniklerimize gün içinde 3 seans eşliğinde düzenlenen organizasyonunda yüzlerce çocuğumuzun sevinçleri görülmeye değer anlar yaşattı.Paylaş |                                         Yorum Yaz - Arşiv   
1471 kez okundu

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın
BAŞKAN
Dr. Hacı Arslan UZAN
Belediye Başkan V.
SOSYAL MEDYA
HİZMETLER