KAYMAKAMIMIZ VE BAŞKAN V. HACI ARSLAN UZAN'DAN RAMAZAN BAYRAMI KUTLAMA MESAJI:

KAYMAKAMIMIZ VE BAŞKAN V. HACI ARSLAN UZAN'DAN RAMAZAN BAYRAMI KUTLAMA MESAJI:KAYMAKAMIMIZ VE BAŞKAN V. HACI ARSLAN UZAN'DAN RAMAZAN BAYRAMI KUTLAMA MESAJI:

  Saygıdeğer Bulanıklılar,


 Millet olarak karşılıklı saygı, sevgi ve hoşgörü içerisinde, birlik, beraberlik ve kardeşlik duygularının geliştirilmesine, her türlü kırgınlıkların ve dargınlıkların sona erdirilmesine vesile olan yeni bir Ramazan Bayramına daha ulaşmanın sevinç ve mutluluğunu hep birlikte yaşamaktayız. 

 Kutladığımız bu bayram günlerinde dini ve milli geleneklerimize göre sevinmek ve mutlu olmak kadar vatandaşlarımızı sevindirebilmek ve onları da mutlu edebilmek çok önem taşımaktadır.
       
Ramazan Bayramının güzel ülkemizin huzur, güven, birlik ve mutluluğuna, gelenek ve göreneklerimizin yaşatılmasına; milletimiz için dostluk, kardeşlik, karşılıklı dayanışma, yardımlaşma ve hoşgörü duygularının pekiştirilmesine; tüm insanlığın özlediği barışa, huzura, kardeşliğe vesile olmasını diler, Bulanıklı vatandaşlarımızın ve her kademede görevli mesai arkadaşlarımın sağlık, mutluluk ve esenlikler içerisinde güzel bir bayram geçirmesini temenni eder; bu duygu ve düşüncelerle hepinizin Ramazan Bayramını kutlar, saygılar sunarım.Paylaş |                                         Yorum Yaz - Arşiv   
1626 kez okundu

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın
BAŞKAN
Dr. Hacı Arslan UZAN
Belediye Başkan V.
SOSYAL MEDYA
HİZMETLER