CUMHURİYET CAMİİ'NİN AÇILIŞINI GERÇEKLEŞTİREREK HİZMETE SUNDUK

CUMHURİYET CAMİİ'NİN AÇILIŞINI GERÇEKLEŞTİREREK HİZMETE SUNDUK

CUMHURİYET CAMİİ'NİN AÇILIŞINI GERÇEKLEŞTİREREK HİZMETE SUNDUK

İlçemizde vatandaşlarımızın ibadetlerini daha iyi şartlarda yerine getirmeleri için için camiilerin eksik olan ihtiyeçları gideriliyor. Cumhuriyet Mahallemizde uzun zamandır tadilatta olan Cumhuriyet Camii tamamlanarak hizmete sunuldu.

Kaymakamımız ve Başkan V. Hacı Arslan Uzan, Camii İmamı Sırrı Erdoğan ve Mahalle sakinleri ile birlikte Cumhuriyet Camii'nin açılışını gerçekleştirerek hayırlı olsun dileklerinde bulundu.

Uzun zamandır tadilatı tamamlanmayan Cumhuriyet Camii'nin yol genişletme çalışmaları, Minaresi yapılarak eksik olan halı ve minderleri alındı. Kapıları yenilenen camiimizin nakış ve desen işlemleri yapılıp büyük bir avize takılarak vatandaşlar rahatça ibadetlerini yerine getirecekleri camiilerine kavuştu. 

Camii İmamı Sırrı Erdoğan çalışmalarda destek olan Kaymakamımız ve Başkan V. Sayın Uzan, olmak üzere emeği geçen herkese teşekkürlerini iletti. Cuma namazını da mahalle sakinleri ile birlikte kılan Kaymakamımız ve Başkan V. Sayın Uzan, vatandaşları selamlayarak cumalarını tebrik etti. Açılışı gerçekleştirilen camiide ilk cuma namazını kılan mahalleller kendilerine destek olan Sayın Uzan'a memnuniyetlerini dile getirdiler. Vatandaşların taleplerini dinlemeyi ihmal etmeyen Sayın Uzan, ziyaretini tamamlayarak camiiden ayrıldı. 

Paylaş |                                         Yorum Yaz - Arşiv   
1122 kez okundu

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın
BAŞKAN
Dr. Hacı Arslan UZAN
Belediye Başkan V.
SOSYAL MEDYA
HİZMETLER