İLÇEMİZDE İLAHİ SANATÇI HAFIZ MUSTAFA ÖZCAN GÜNEŞDOĞDU PROGRAMIYLA DİNİ YOLCULUK

İLÇEMİZDE İLAHİ SANATÇI HAFIZ MUSTAFA ÖZCAN GÜNEŞDOĞDU PROGRAMIYLA DİNİ YOLCULUK

İLÇEMİZDE İLAHİ SANATÇI HAFIZ MUSTAFA ÖZCAN GÜNEŞDOĞDU PROGRAMIYLA DİNİ YOLCULUK 

Bulanık Belediyesi olarak vatandaşlarımıza özel programlara devam ediyoruz. İlahi Sanatçısı Mustafa Özcan GÜNEŞDOĞDU, vatandaşlarımız ile buluşarak Kuran-ı Kerim Tilaveti, dini sohbetler ve vaazler vererek maneviyat ruhu ile gönüllere dokundu.

Belediyemiz Kültür ve Sosyal İşler organizasyonunda 3 gün  boyunca çeşitli etkinlikler ile kadınlara, çocuklara ve vatandaşlara özel ayarlanan program akışında din yolculuğa çıkıldı. 

İlahi sanatçımız değerli Mustafa Özcan Güneşdoğdu ilk programını Rüstemgedik Beldemizde ve Güllüova Mahallemizde yaparak Bu gün Belediye Konferans Salonunda kuran kursu öğrencilerine özel dini eğitim verdi. 

İlçemize yeni atanan İlçe Müftümüz Murat Kanci ve imamlarında bulunduğu sohbette Kuran-ı Kerim tilaveti, hadisler, ilahiler ile maneviyat duygusu paylaşılıp çocuklarımızın gönüllerinde yer edinildi. Minik öğrencilerin heyecanla dinledikleri program akışı yaşanılanan deneyimlerin paylaşılması ile devam etti. 

Gönüllerde maneviyata seslenen değerli hafız Mustafa Özcan GÜNEŞDOĞDU, konferans salonunda toplanan 100'den fazla öğrencimize kuran-ı kerim'in gerçekliğinden ve dini değerlerden kesitler sunarak programlarına belediyemizde ve Erentepe Beldemizde devam edecek. Paylaş |                                         Yorum Yaz - Arşiv   
933 kez okundu

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın
BAŞKAN
Dr. Hacı Arslan UZAN
Belediye Başkan V.
SOSYAL MEDYA
HİZMETLER