İLÇEMİZDE ALT YAPI ÇALIŞMALARI ARALIKSIZ SÜRÜYOR

İLÇEMİZDE ALT YAPI ÇALIŞMALARI ARALIKSIZ SÜRÜYOR


İLÇEMİZDE ALT YAPI ÇALIŞMALARI ARALIKSIZ SÜRÜYOR

İlçemizde 51 milyonluk ihalesi yapılan yağmursuyu, içmesuyu ve kanalizasyon alt yapı çalışmaları mahallelerimizde aralıksız sürüyor. Kaymakamımız ve Başkan V. Hacı Arslan Uzan, çalışmaları yerinde denetleyerek firma yetkililerinin disiplinli şekilde organize çalışmalarını istedi. 

Bulanık Belediyesi olarak en büyük projeye imza atan Kaymakamımız ve Başkan V. Hacı Arslan uzan, ihale usulü firma yetkililerine verdikleri alt yapı çalışmalarının ilçemiz adına önemli bir çalışma olduğunu vurgulayarak vatandaşlarımızın en büyük sorununu 400 iş gününde tamamlamayı hedefliyoruz açıklamasında bulundu.

Yenimahallemizde devam eden alt yapı çalışmalarını yerinde inceleyen Kaymakamımız ve Başkan V. Sayın Uzan, çalışanlara kolaylıklar dileyerek işi sağlıklı şekilde teslim almak istediklerini belirtti. 

51 milyon bedelinde içme suyu, kanalizasyon ve yağmursuyu projesinin ihalesi iller bankası tarafından yapılarak çalışmalarına başlanmasının ardından İlçenin tamamında 132,5 km kanalizasyon hattı, 15 km içme suyu isale hattı, 156 km içme suyu şebeke hattı ve 4.5 km de yağmursuyu hattı, 4 bin m3 ve 2 bin m3 olmak üzere 2 adet içme suyu deposu yapılacak. 

Paylaş |                                         Yorum Yaz - Arşiv   
923 kez okundu

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın
BAŞKAN
Dr. Hacı Arslan UZAN
Belediye Başkan V.
SOSYAL MEDYA
HİZMETLER