15 TEMMUZ RUHU İLE ŞEHİT VE GAZİ AİLELERİMİZİ HANELERİNDE ZİYARET ETTİK

15 TEMMUZ RUHU İLE ŞEHİT VE GAZİ AİLELERİMİZİ HANELERİNDE ZİYARET ETTİK

15 TEMMUZ RUHU İLE ŞEHİT VE GAZİ AİLELERİMİZİ HANELERİNDE ZİYARET ETTİK
 
15 Temmuz günü sivillere karşı düzenlenen hain darbe girişiminin milli irade gücüyle bastırılması üzerine şehitlerimizin anısına İlçemizde şehit verdiğimiz ailelerimizi ve gazilerimizi ziyaret ettik. 

Kaymakamımız ve Başkan V. Hacı Arslan Uzan eşliğinde Emniyet Müdürü Mustafa Daştan, Karaağıl Karakol Komutanı Başçavuş Murat Akbulut, Askeri Şube Başkanı Mert Kaya  Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı Müdüresi Nazire Korkmaz, ilçe Halk Kütüphanesi Müdür V. Muhammed Ataş şehit ve gazi ailemizin yanında yer aldılar.

Sarıpınar Beldemizde bulunan şehit babası Abdülmecit Yolcu, 2008'de yılında şehit verdiği oğlunun hatırasını yaşatıklarını belirterek Kaymakamımız ve Başkan V. Sayın Uzan,ve beraberindekilere ziyaretlerden ötürü memnuniyetlerini dile getirdi. 

Kaymakamımız ve Başkan V. Sayın Uzan, kendilerine kapılarını açan şehit ve gazi ailelerimize teşekkür ederek sizlere olan vefa borcumuzu asla ödeyemeyiz. Sizler bize kahraman şehitlerimizin emanetlerisiniz. 15 Temmuz şehitlerimizin yanında bütün şehitlerimizin ve gazilerimizin adına sizlerin yanınızdayız. İstek ve taleplerinizi yerine getirmek boynumuzun borcudur. ifadesinde bulundu. 

Amca çocukları olan şehidimiz ve gazimiz adına Aile Destek ve Eğitimi Merkezi kursiyerlerimizin el emeği olan filografi sanatından yapılmış Ay yıldızlı bayrağımızı Kaymakamımız ve Başkan V. Sayın Uzan, takdim etti. 

Şehit ve Gazi ailelerimize olan ziyareti tamamlayan Kaymakamımız ve Başkan V. Sayın Uzan, her zaman yanınızdayız. Kapımız sizlere açık bir isteğiniz arzunuz olursa bizler birer evladınız olarak  buradayız vurgusunu yaptı. Hane ziyaretini tamamlayan Sayın Uzan, değerli ailelerimizin çocuklarını da hediyeler ile sevindirmeyi ihmal etmedi. 

Paylaş |                                         Yorum Yaz - Arşiv   
774 kez okundu

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın
BAŞKAN
Dr. Hacı Arslan UZAN
Belediye Başkan V.
SOSYAL MEDYA
HİZMETLER