BSK YOL YAPIM ÇALIŞMALARINA BAŞLADIK

BSK YOL YAPIM ÇALIŞMALARINA BAŞLADIK


BSK YOL YAPIM ÇALIŞMALARINA BAŞLADIK

İlçemizde ağırlıklı bir şekilde devam eden yol çalışmalarına Bitümlü Sıcak Karışım (BSK) yapımını da ekleyerek ulaşım standartlarını en iyi hale getiriyoruz. Kaymakamımız ve Başkan V. Hacı Arslan Uzan, Rüstemgedik Beldesi ve Gündüzlü Köyü grup yolunda başlayan BSK çalışmalarını yerinde inceledi.

Belediyemizde ara yolları ana yolla bağlayan grup yollarında BSK yapımının süreceğini belirten Kaymakamımız ve Başkan V. Sayın UZAN, Sorumluluk alanımızdaki bütün yerlerde yollarımıza azami derecede önem veriyoruz vurgusunu yaparak İlçe vatandaşlarımızın daha sağlıklı koşullarda ulaşım ihtiyaçlarını yerine getirmelerini istiyoruz. Bunun için Köylere Hizmet Götürme Birliğimiz tarafından ihalesi yapılan BSK çalışmalarına başladık bilgisini vererek ilçemiz adına hayırlı olsun dileklerinde bulundu. 

Rüstemgedik Belediyesi ve Gündüzlü Köyü grup yolunda yapım çalışmalarına başlanılan 7 kilo metre yol sayesinde ulaşımlar artık rahat ve sağlıklı ortamda gerçekleşecek. 

Belediyemiz Makina İkmal, Fen işleri, İmar İşleri ve Köylere Hizmet Götürme Birliği çalışanları tarafından yürütülen yol çalışmaları tüm titizlikle devam ediyor. 

Yıllardır sorun olan, bozuk, ulşıma elverişli olmayan yol sorunlarını çözmek için mahallelerimizde açılmayan yolları açıp, dar olan yolları genişleterek ilçemizin yaşam kalitesini yükseltmeyi amaçlıyoruz. Özellikle yolun bir medeniyet olduğuna inanarak ilçe genelindeki yol çalışmalarını en iyi hale getirene kadar; kilitli parke döşemeleri, stabilize yol çalışmaları, BSK, sıcak asfalt ihtiyacı olan yolları iyileştireceğiz. 


Paylaş |                                         Yorum Yaz - Arşiv   
1133 kez okundu

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın
BAŞKAN
Dr. Hacı Arslan UZAN
Belediye Başkan V.
SOSYAL MEDYA
HİZMETLER