İLÇE ESNAFLARIMIZ VE VATANDAŞLARIMIZLA HASBİHAL ETTİK

İLÇE ESNAFLARIMIZ VE VATANDAŞLARIMIZLA HASBİHAL ETTİKİLÇE ESNAFLARIMIZ VE VATANDAŞLARIMIZLA HASBİHAL ETTİK

İlçemizde hayata geçirilen alt yapı çalışmalarını ve Sakak Sağlıklaştırılmasını yerinde denetleyip inceleyen Kaymakamımız ve Başkan V. Hacı Arslan, esnaflarımız ve vatandaşlarımız ile bir araya gelerek istişarede bulundu. 

Her fırsatta vatandaşlar ile bir araya gelmeye özen gösteren Kaymakamımız ve Başkan V. Sayın Uzan, kıraathanede içilen çayla birlikte vatandaşlarımızla hoş sohbet ederek onların istek ve taleplerini dinledi. 

Belediyemiz mahalle ve sokaklarında başlayan alt yapı çalışmaları dolayısıyla yaşadıkları su sıkıntılarını dile getiren vatandaşlarımıza bu sorunların bizlerde farkındayız alt yapı çalışmalarımız tamamlandıktan sonra 24 saat saatte 100 litre çeşme sularımız akacak. Sizleri çok fazla mağdur etmemek için ekipleri dikkatli çalışmaları konusunda uyarıyoruz. Birez Sabır edip iş süresinin tamamlanmasını bekleyeceğiz açıklamasını yaptı. 

Kıraathanede vatandaşlarımızla bir süre hasbihal eden Sayın Uzan, Bizler buraya vazifemizi layıkıyla yerine getirmenin düşüncesi içerisindeyiz. Sizlerin sorunu bizim sorunumuz bunu hep böyle gördük vazifemiz tamamlanıncaya kadar da böyle görmeye devam edeceğiz. şeklinde konuştu. 


Paylaş |                                         Yorum Yaz - Arşiv   
767 kez okundu

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın
BAŞKAN
Dr. Hacı Arslan UZAN
Belediye Başkan V.
SOSYAL MEDYA
HİZMETLER