ALTYAPI ÇALIŞMALARIMIZ TÜM HIZIYLA SÜRÜYOR

ALTYAPI ÇALIŞMALARIMIZ TÜM HIZIYLA SÜRÜYOR


ALTYAPI ÇALIŞMALARIMIZ TÜM HIZIYLA SÜRÜYOR

İlçemizde en büyük sorun olan alt yapı çalışmalarına başlayarak kanalizasyon, yağmursuyu ve içme suyu gibi problemleri ortadan kaldıracağız. Kaymakamımız ve Başkan V. Hacı Arslan Uzan, devam eden alt apı çalışmalarını yerinde inceleyerek ihale alan firma yetkililerin özenli bir şekilde işi teslim etmelerini istedi.

51 milyonluk bedele mal olan ilçemizin en önemli projesi altyapı çalışmalarını denetleyen Sayın Uzan, Bulanığın yıllardır muhtaç kaldığı altyapının baştan sona kadar bütün çalışmalarını tamamlayacaklarını belirtti.

İlçemizde 51 milyon bedelinde içme suyu, kanalizasyon ve yağmursuyu projesinin ihalesi iller bankası tarafından yapılarak çalışmalarına başlandığını ifade eden sayın Uzan, İlçenin tamamında 132,5 km kanalizasyon hattı, 15 km içme suyu isale hattı, 156 km içme suyu şebeke hattı ve 4.5 km de yağmursuyu hattı, 4 bin m3 ve 2 bin m3 olmak üzere 2 adet içme suyu deposu yapılacağı bilgisini verdi. 

Altyapı çalışmalarının tamamlanmasının hemen ardında çok konforlu bir kent hayatı ile tanışacaklar. 24 saat kesintisiz su hizmetine erişebilecekler. Biliyoruz ki çok yönlü yürütülen çalışmalar esnasında vatandaşlarımız da bizlerle birlikte yorulacak diyen Sayın Uzan, Büyük tahammül gösteren vatandaşlarımıza Kendilerine gösterdikleri anlayıştan ötürü teşekkür ederek bu işin sonunda hep birlikte sevineceklerini dile getirdi. 

Paylaş |                                         Yorum Yaz - Arşiv   
709 kez okundu

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın
BAŞKAN
Dr. Hacı Arslan UZAN
Belediye Başkan V.
SOSYAL MEDYA
HİZMETLER