HER MAHALLEMİZDE 'BİR PARK' ÇALIŞMALARINA BAŞLIYORUZ

HER MAHALLEMİZDE 'BİR PARK' ÇALIŞMALARINA BAŞLIYORUZ


HER MAHALLEMİZDE 'BİR PARK' ÇALIŞMALARINA BAŞLIYORUZ

İlçemiz mahallelerinde Belediyemize ait tescillenmiş park yerlerine çocukların vakit geçirebileceği çocuk oyun grupları yerleştirerek hizmete sunacağız.

Kaymakamımız ve Başkan V. Hacı Arslan Uzan, Belediye personelleri ile birlikte tescillenmiş park alanlarını dolaşarak 11 yerin tespitini yaptırıp çocuk oyun gruplarının yerleştirilerek park yapım çalışmalarına başlanılmasını istedi. 

Rüstemgedik Belediyemiz ve Erentepe Belediyemizde de uygulanan proje sayesinde merkezi park yerlerine gidemeyen çocuklarımızın güzel vakit geçirebileceği alanlar oluşturulacak. Kaymakamımız ve Başkan V. Sayın Uzan, Mahallellerimizde özellikle sakin ve kırsal olan belediyeye ait alanlarda çocuklarımızı ve mahalle sakinlerinin sosyalleşeceği sosyal donatıları artırıp vatandaşlarımızı sevindirmek istiyoruz ifadesinde bulundu. 

Belediye olarak ilçemizi kalkındırmak adına uygulanan projeler ile yaşam kalitesini yükseltmek ve eğlence ortamlarını en iyi hale getirmek için çalışmalarımızı sürdüreceğiz vurgusunu yapan Sayın Uzan, vatandaşlarımızın bizlerden beklentileri olduğunun farkındayız. Görevimiz boyunca belediyemize kazandırdığımız projeler dışında değişim ve dönüşüm noktasında yeni çalışmalarımız olacak şeklinde konuştu. Paylaş |                                         Yorum Yaz - Arşiv   
515 kez okundu

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın
BAŞKAN
Dr. Hacı Arslan UZAN
Belediye Başkan V.
SOSYAL MEDYA
HİZMETLER