'SOKAK SAĞLIKLAŞTIRILMASI' PROJEMİZ ÇALIŞMALARI DEVAM EDİYOR

'SOKAK SAĞLIKLAŞTIRILMASI' PROJEMİZ ÇALIŞMALARI DEVAM EDİYOR

'SOKAK SAĞLIKLAŞTIRILMASI' PROJEMİZ ÇALIŞMALARI DEVAM EDİYOR


Sokak Sağlıklaştırılması projesini hayata geçirerek ilçemiz çarşısının çehresini değiştiriyoruz. Kaymakamımız ve Başkan V. Hacı Arslan Uzan, tüm hızıyla devam eden çalışmaları yakından takip ederek denetim ve incelemerde bulundu. 

Belediyemiz ve ilçemiz esnafları tarafından hayata geçirilen Sokak Sağlıklaştırılması Projesi, kepenk, kapı ve tabelaları karşılayan esnafımız ve cephe giydirme, tahribata uğramış alanların bakım onarımı, boyama işlemlerini üstlenen belediyemizin ortak çalışması ile nostaljik görünüm elde edecek olan çarşımız, çok yakında çalışmaları tamamlanarak hizmete sunulacak.

Sade bir görünüme kavuşacak olan 'T' caddemiz yeni görünümüyle esnaflarımızın ve vatandaşlarımızın yüzünü güldürecek. Kaymakamımız ve Başkan V. Hacı Arslan Uzan, işi üstlenen yetkilerden bilgi alarak çalışmaların titizlikle yerine getirilmesini istedi. Esnafların düşüncelerini önemseyen Sayın Uzan, dükkan işletmecilerimizin de görüşlerini alarak fikir birliği ile yeni görünümü heyecanla beklediklerini ifade etti. 

Belediye binamızın örnek çalışması ile başlanan Sokak Sağlıklaştırılması Projemizin önemli bir kısmı tamamlandı. Az bir süre daha çalışma gerektiren Pojemiz tamamlanınca güzel bir açılış töreni ile caddemiz, ihtişamlı, kadim kent görünümüne kavuşacak.Paylaş |                                         Yorum Yaz - Arşiv   
604 kez okundu

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın
BAŞKAN
Dr. Hacı Arslan UZAN
Belediye Başkan V.
SOSYAL MEDYA
HİZMETLER