MEŞEİÇİ KÖYÜMÜZDE VATANDAŞLARIMIZLA KUCAKLAŞIP CUMA NAMAZINI KILDIK

MEŞEİÇİ KÖYÜMÜZDE VATANDAŞLARIMIZLA KUCAKLAŞIP CUMA NAMAZINI KILDIK


MEŞEİÇİ KÖYÜMÜZDE VATANDAŞLARIMIZLA KUCAKLAŞIP CUMA NAMAZINI KILDIK

İlçemiz Köylerini ziyaret etmeye devam eden Kaymakamımız ve Başkan V. Hacı Arslan Uzan, İlçe Emniyet Müdürü Mesut Irmak ve Jandarma Komutanı Yüzbaşı İsmail Horzum ile bşrlikte Meşeiçi köyümüzün vatandaşlarıyla kucaklaşıp Cuma Namazını Kıldılar.

Cuma Namazının kılınmasının ardından camii bahçesin de değerli Meşeiçi Köylülerine hitap eden Kaymakamımız ve Başkan V. Sayın Uzan, "Değerli kardeşlerim bu gün sizlerle buluşup cuma namazını birlikte kılmak istedik. Bölgemizin huzuru, esenliği ve güvenliği için güvenlik çalışmalarımız devam ediyorz. Sizlere hizmet olarak 30'a yakın köyümüzde stabilize çalışmamızı bitirdik. Meşeiçi Köyümüzde de hem stabilize hem de kilitli parke taşı çalışmalarını yapacağız. Ayrıca Köy okulumuzun bahçesine çitle duvar çekip öğrencilerimizin ve öğretmenlerimizin rahat etmesini sağlayacağız. Sizlerden en büyük beklentimiz bu coğrafyayı kesinlikle terk etmeyeceksiniz. Biz müslüman din kardeşi olduğunumuzu unutmayacağız, en önemli birleştirici noktamız budur. Gerek Belediyemiz,  gerek köylerimizde sizler için hizmetşerimizi en iyi şekilde yerine getirmeye çalışıyoruz. Terör örgütlerine karşı birliktelik gücümüz devam etsin. Terörün yerleşip gençlerimizi zehirlenmesine izin vermeyeceğiz." dedi

Biz bulanığın normalleşmesini,Bulanığımızın terör ile anılmasını istemiyoruz vurgusunu yapan Sayın Uzan, Bu duygu ve düşünceler ile hepinizin cumasını tebrik ediyor, birlik ve berberliğimizin devam etmesini temenni diliyorum ifadesinde bulundu.  

ilçemizde yeni görevine başlayan  İlçe Emniyet Müdürü Mesut Irmak, " ilçemizde yeni göreve başlamanın heyecanı içerisindeyim. ilk ziyaret yerim sizlerin köyü oldu. Bizim amacımız burada  sizin huzurunuzu, sükununuzu çocuklarınızın geleceğini daha iyi yerlere taşımak istiyoruz. Devletin bekası, milletimizin huzuru için bizler buradayız. Kapımız her zaman sizlere açık, Biz siziz sizlerde bizsiniz bu nedenle her zaman yanınızdayız." dedi. 

Kaymakamımıza köy ziyaretine eşlik eden İlçe Jandarma Komutanı İsmail Horzum, "Buraya hep beraber olmaya geldim. Hep birlikte harek etmeye geldim. Her zaman yanınızda olmak stiyoruz. Taziyelerinizde, düğünlerinizde olmak istiyorum. Her zaman birlik olacağız. Hepimiz beraber hareket edeceğiz, başkalarının aramıza girmesine izin vermeyelim. Siz bana gelmezseniz beni size farklı anlatırlar. Ben size gelmezsem sizi bana yanlış anlatırlar. Bunun farkında olalım hepinize hayırlı cumalar diliyorum." şeklinde konuştu. 

Meşeiçi Köyünün sevimli çocuklarını unutmayan Kaymakamımız ve Başkan V. Sayın Uzan, beraberindekiler ile birlikte çocuklara hediyeler dağıtıp hediyelerle sevindirerek sıcak ilgi gösterdiler.
 

Paylaş |                                         Yorum Yaz - Arşiv   
494 kez okundu

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın
BAŞKAN
Dr. Hacı Arslan UZAN
Belediye Başkan V.
SOSYAL MEDYA
HİZMETLER