VATANDAŞLARIMIZLA SICAK BAYRAMLAŞMA

VATANDAŞLARIMIZLA SICAK BAYRAMLAŞMA      VATANDAŞLARIMIZLA SICAK BAYRAMLAŞMA 

İlçemizde Kurban Bayramı dolayısıyla vatandaşlarımız ile kucaklaşan Kaymakamımız ve Başkan V. Hacı Arslan Uzan, esnaflarımızı, kahvehanede bulunan vatandaşlarımızı ziyaret ederek herkesin bayramını tebrik etti. 

İlçe Emniyet Müdürü Mesut Irmak ve Jandarma Komutanı Yüzbaşı İsmail Horzum da Kaymakamımız ve Başkan V. Sayın Uzan'a eşlik ederek vatandaşlarımıza sıcak ilgi gösterip bayramlarını kutladılar. 

Dini ibadetimizin gereği olan Kurban Bayramı'nın bütünleştirici gücüne vurgu yapan Kaymakamımız ve Başkan V. Sayın Uzan, "Mübarek Kurban Bayramınızı en kalbi duygularımla tebrik eder; size, ailenize, islam alemine ve tüm insanlığa huzur, sağlık, mutluluk ve esenlik getirmesini can-ı gönülden temenni ederim." ifadesinde bulundu.

Kurban Bayramı dolayısıyla Kaymakamımız ve Başkan V. Sayın Uzan ve beraberindekiler halkla kucaklaşmanın mutluluğunu yaşayarak vatandaşlar ile hasbihal ettiler. 

İlçe vatandaşlarımız kedilerini bayramda yalnız bırakmayan Sayın Uzan'a ve beraberndekilere teşekkür ederek istek ve taleplerini ilettiler. 

Esnaflarımızın da bayramlarını tebrik eden Sayın Uzan, hayırlı işler dileyerek vatandaşlarımız ile kucaklaşmaya devam etti. 
Paylaş |                                         Yorum Yaz - Arşiv   
368 kez okundu

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın
BAŞKAN
Dr. Hacı Arslan UZAN
Belediye Başkan V.
SOSYAL MEDYA
HİZMETLER