ÖĞRETMENEVİ BAHÇESİNDE KURBAN BAYRAMI COŞKUSU

ÖĞRETMENEVİ BAHÇESİNDE KURBAN BAYRAMI COŞKUSU

ÖĞRETMENEVİ BAHÇESİNDE KURBAN BAYRAMI COŞKUSU

İlçemiz Öğretmenevi Bahçesinde düzenlenen Kurban Bayramı programı çoşkulu bir şekilde yerine getirildi. Ak Parti Milletvekili Mehmet Emin Şimşek'in de katılım gösterdiği bayramlaşmada Kaymakamımız ve Başkan V. Hacı Arslan Uzan, ev sahipliği yaptı.

Muş Ak Parti Milletvekili Mehmet Emin Şimşek, Ak Parti İl ve İlçe Başkanları, İlçe Emniyet Müdürü, İlçe Jadarma Komutanı, Kurum Amirleri, Sivil Toplum Kuruluşu Üyeleri, Kanaat önderleri ve vatandaşların bir araya geldiği bayramlaşma progmanında konuşma yapan Kaymakamımız ve Başkan V. Sayın Uzan, herkesin bayramını tebrik etti. 

Kurban Bayramının ülkemizin selameti, geleceği ve en önemliside birlik, kardeşlik ve dayanışmaya en fazla ihtiyaç duyulan bu günlerde ayrı bir yeri olduğunu ifade eden Sayın Uzan, " Bu gün ülkemizde çok huzurlu bir iklim yaşanıyor. Büyük acı ve sıkıntılar çeken bu coğrafyamız, şuan en huzurlu günlerini yaşıyor. İlçemizde de sağladığımız huzur ve güven ortamında bir araya gelip bayramlaşmanın mutluluğunu içerisindeyiz. Hepinizin Kurban Bayramını bir kez daha kutluyor. katılım gösterdiğiniz için teşekkür ediyorum." dedi. 

İlçe vatandaşlarımız ile bayramlaşmak için ziyarete gelen Milletvekili Sayın Şimşek, söz hakkı alarak başta Kaymakamımız olmak üzere herkesin bayramını kutladı. 

Bayramlaşmanın ardından İlçe Emniyet Müdürlüğü, Jandarma Komutanlığı olmak üzere bir dizi bayramlaşma ziyaretleri için öğretmenevinden ayrılan Sayın Uzan, Sayın Şimşek başta olmak üzere beraberindekiler ile birlikte  alandan ayrıldı. 

Paylaş |                                         Yorum Yaz - Arşiv   
310 kez okundu

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın
BAŞKAN
Dr. Hacı Arslan UZAN
Belediye Başkan V.
SOSYAL MEDYA
HİZMETLER