İLÇE EMNİYET MÜDÜRLÜĞÜMÜZDE BAYRAMLAŞMA

İLÇE EMNİYET MÜDÜRLÜĞÜMÜZDE BAYRAMLAŞMA


İLÇE EMNİYET MÜDÜRLÜĞÜMÜZDE BAYRAMLAŞMA 

Kurban Bayramı münasebeti ile ilçemizi ziyaret eden Ak Parti Milletvekili Mehmet Emin Şimşek ve beraberindekiler ile birlikte Kaymakamımız ve Başkan V. Hacı Arslan Uzan, İlçe Emniyet Müdürlüğünü ziyaret ederek görevi başındaki kahraman polislerimizin Kurban Bayramını kutladı.

İlçe Emniyet Müdürü Mesut Irmak ve polis memurlarımızın hazırlandığı kurban bayramı programnıda söz hakkı alan Kaymakamımız ve Başkan ve Sayın Uzan, " Hepinizin aileniz ile birlikte bayramını kutluyorum. 7/24 saati esasına dayalı zor bir coğrafya da, zor bir görevi yerine getiriyorsunuz terörle olan mücadelemiz durmadan, yılmadan devam edecek. Ailelerinizden uzak bayram dahi olmak üzere kutsal görevinizle bizlerin can güvenliği ve ilçemizin huzuru için canla başla çalışıyorsunuz. Sizlerin sayesinde inşallah bu coğrafyada esenlik, huzur ve güven baki kalacak. Her zaman Emniyet ve Jandarmamızla sahada olduğumuzdan vatandaşlarımızın gönlüne dokunuyoruz. Devlet olarak huzuru egemen kılmalıyız. Başta İlçe Emniyet Müdürümüz olmak üzere bütün ekip arkadaşlarımıza başarılar diliyorum rabbim yar ve yardımcınız olsun." dedi. 

İlçemizin onur konuğu olan Sayın Milletvekili Mehmet Emin Şimşek, Kahraman polislerimizin bayramlarını tebrik ederek sizler bayramlarımızı rahat geçirelim diye görevinizi ihmal etmiyorsunuz. Sizlere her anlamda gösterdiğiniz fedakarlıktan dolayı minettarız. Bizler inanıyoruz ki bu zor coğrafyada hepimiz bir olarak bazı şeyleri değiştirip güzel yarınlar yaratacağız. Şeklinde konuştu.

İlçe Emniyet Müdürlüğüne gerçekleştirilen bayram ziyaretinin ardından İlçe Jandarma Komutanlığına geçmek üzere Kaymakamımız ve Başkan V. Sayın Uzan, berebarindekiler ile birlikte emektar polislerimizin bayramalarını tekrardan kutlayıp başarılar diledi.


Paylaş |                                         Yorum Yaz - Arşiv   
366 kez okundu

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın
BAŞKAN
Dr. Hacı Arslan UZAN
Belediye Başkan V.
SOSYAL MEDYA
HİZMETLER