KURBAN BAYRAMINDA HASTALARIMIZI YALNIZ BIRAKMADIK

KURBAN BAYRAMINDA HASTALARIMIZI YALNIZ BIRAKMADIKKURBAN BAYRAMINDA HASTALARIMIZI YALNIZ BIRAKMADIK

İlçe Devlet Hastanemizde sağlık problermleri nedeniyle bayramlarını hastanede gçiren hastalarımızı yalnız bırakmadık. Kaymakamımız ve Başkan V. Hacı Arslan Uzan, hastaları ziyaret ederek geçmiş olsun dileklerinde bulunup Kurban Bayramlarını kutladı. 

Kurban Bayramı sebebiylen düzenlene bayramlaşma programında yer alan hastane ziyaretinde Kaymakamımız ve Başkan V. Hacı Arslan Uzan'a İlçe Emniyet Müdür V. Mesut Irmak, İlçe Jandarma Komutanı Yüzbaşı İsmail Horzum, Kurum Amirlerimiz eşlik ederek yatmakta olan hastalarımız ile bayramlaşılıp acil şifalar dilendi. 

Kaymakamımız veBaşkan V. Sayın Uzan, ziyaret ettiği hastalarımız hakkında sağlık çalışanlarından bilgi alarak hasta yakınlarına ve hastalara sıcak ilgi gösterdi. Devlet Hastanesinin koşullarından memnun kalıp kalmadıklarını da hastalara sozran Sayın Uzan, Devlet olarak her zaman yanlarında olduklarını ve olmaya devam edeceklerini belirtti. 

Hastaların dışında bayramda görevleri başında olan sağlık çalışanlarına da kolaylıklar dileyen Sayın Uzan, Hastane ziyaretini tamamlayarak çekinilen hatıra fotoğrafının ardından bayramlaşma programına devam etti.

Paylaş |                                         Yorum Yaz - Arşiv   
365 kez okundu

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın
BAŞKAN
Dr. Hacı Arslan UZAN
Belediye Başkan V.
SOSYAL MEDYA
HİZMETLER