SAYIN VALİMİZ KURBAN BAYRAMINI VATANDAŞLARIMIZ İLE GEÇİRDİ

SAYIN VALİMİZ KURBAN BAYRAMINI VATANDAŞLARIMIZ İLE GEÇİRDİ


SAYIN VALİMİZ KURBAN BAYRAMINI VATANDAŞLARIMIZ İLE GEÇİRDİ

İlçemize Kurban Bayramı ziyaretinde bulunan Sayın Valimiz Aziz Yıldırım, Öğretmenevi Bahçesinde düzenlenen bayramlaşma programına katılarak vatandaşlarımız ile kucaklaştı. 

Kaymakamımız ve Başkan V. Hacı Arslan Uzan, ev sahipliği yaparak İlçe Kurum Amirlerimiz, Sivil Toplum Kuruluşu Üyeleri, muhtarlarımız ve vatandaşlarımız ile birlikte Sayın Valimiz başta olmak üzere misafirlerini ilçemize yakışır bir şekilde ağırladı. 

Bayramlaşma için ilçemize iştirak eden Sayın Valimize, İl Emniyet Müdürü Zafer Aktaş, Garnizon Komutanı Atilla Terzioğlu, İl Jandarma Komutanı Albay Bülent Baykal eşlik ederek bayram ziyaretini gerçekleştirdi. 

Öğretmenevi Bahçesinde yenilen tatlılar eşliğinde bayram kutlaması yapan Valimiz Sayın Aziz Yıldırım: " Bayramlar birlikte olduğumuz zaman bir anlam ifade ediyor. Uzakları yakınlaştıran u kutsal günler uzun süre birbirini görmeyen  akrabaların kavuşması anlamını taşır. Bu bayram günlerini öyle değelendirmeliyiz ki küçüklerin büyüklerle buluşma gününe getirmeliyiz. Kurban Bayramının en önemli özelliklerinden birisi de yakınlık anlamına gelmesidir. Bu kültürü gençlerimize çocuklarımıza aşılamalıyız. Bayram gününü sizlerle paylaşmak, hasbihal edip, tatlı yemek istedik. Kurban kesenlerin kurbanları kabul olsun, ihtiyaç sahiplerini unutmayalım. Hepinize saygılar sunuyor, hayırlı bayramşar diliyorum." dedi.

1071 Malazgirt Zaferi için düzenlenecek olan programa dikkat çeken Valimiz Sayın Yıldırım, Sizlerin önderliğinde Malazgirtimizde coşkulu bir kalabalık oluşturalım bize yakışanı yapıp ilçemizi güzel temsil edelim ifadesinde bulunarak sözlerini tamamladı. Paylaş |                                         Yorum Yaz - Arşiv   
329 kez okundu

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın
BAŞKAN
Dr. Hacı Arslan UZAN
Belediye Başkan V.
SOSYAL MEDYA
HİZMETLER