MOLLADAVUT KÖYÜMÜZDE CUMA NAMAZINI KILAN SAYIN UZAN VATANDAŞLAR İLE HASBİHAL ETTİ

MOLLADAVUT KÖYÜMÜZDE CUMA NAMAZINI KILAN SAYIN UZAN VATANDAŞLAR İLE HASBİHAL ETTİ


MOLLADAVUT KÖYÜMÜZDE CUMA NAMAZINI KILAN SAYIN UZAN VATANDAŞLAR İLE HASBİHAL ETTİ

İlçemize bağlı Mollakent Köyümüzü ziyaret eden Kaymakamımız ve Başkan V. Hacı Arslan Uzan, değerli köylülerimiz ile bir araya gelerek cuma namazını kıldı. 

İlçe emniyet Müdürü Mesut Irmak ve Jandarma Komutanı Yüzbaşı İsmail Horzum, Kaymakamımız ve Başkan V. Sayın Uzan'a eşlik ederek Mollakent Köyümüzde Cuma Namazını kılıp vatandaşlar ile kucaklaştılar. 

Cuma Namazı sonrası camii bahçesinde değerli köylülerimize hitap eden Sayın Uzan, " Değerli kardeşlerim her cuma başka bir köyümüzü belirleyip iyaret ederek cuma namazını kılıp vatandaşlarımız ile kucaklaşma, dertleşme imkanı buluyoruz. Bu günde Cuma namazını  sizlerle eda etmek istedik. Sizlerde biliyor sunuz iki şanlı zaferimizin yıl dönümünü kutladık. Birincisi Malazgirt Zaferi, ikincisi 30 Ağustos Zafer Bayramı, bu zaferleri yaşamaktan onur duyuyoruz. Bununla beraber vatanımız uğruna canlarını feda eden şehitlerimizi sizlerin huzurunda rahmetle anıyorum. Biz devlet olarak sürekli sahadayız. Bu bölgenin huzuru ve güvenliği için arama tarama çalışmalarımız devam ediyor. Çözüm sürecinde devletimiz bir fırsat sundu. Bir uzlaşı sağlayıp silahları bıraktırmak istedi ama malesef terör örgütü bu işi sabote etti. Bu gün alınan tedbirler sayesinde huzur ve güven ortamının yaşanması izlenen politikalar sayesindedir. Geçmişte olduğu gibi şimdide devletimiz terörle mücedeleye gereken önemi veriyor. İnancımızla bizler birbirimize kenetleneceğiz. Dini inanışı sağlam, ümmet inancına sahip olan kişiler ırkçılık davası görmez. Hepimiz kürt, türk, lazdan öte din kardeşiyiz. Devlet olarak elimizden geldiğince sizlerin yanınızdayız. Değerli kardeşlerim cumanızı tekrardan tebrik ediyorum. Beni dinlediğiniz için şükranlarımı sunuyorum." dedi. 

Mollakent Köyü ziyaretienasında söz hakkı alan Emniyet Müdürü Mesut Irmak, " Eskişehir'den görevimi devam ettirmek üzere Bulanığa geldim ve bunun için köylerimizi gezip gördükçe çok güzel bir yerde hizmetimi yerine getireceğimi görüyorum. Kapımız her zaman sizlere açık biz bize gelenleri geri çevirmeyiz. Sizlerle birlikte hareket ederek daha da iyi hizmet vereceğiz. Teröre müzayir olan, bizleri birbirimizden koparan herkesin tepesindeyiz. Bunlara fırsat vermeyeceğiz.  Hepinizin cumasını tebrik ediyorum." ifadesinde bulundu.

7/24 saat her zaman görevde olduklarını belirten İlçe Jandarma Komutanı Yüzbaşı İsmail Horzum, vatandaşları selamlayarak. "Buraya sizlerle bağ kurmaya geldik. İnşallah dostluklarımız pekişerek devam edecek. Köylerimizi gezmekten büyük mutluluk duyuyoruz. Sizlerle tanışmak bizim içi çok önemli. Gönül bağımız devam edecek hayırlı cumalar dilerim." şeklinde konuştu.

Kaymakamımız ve Başkan V. Sayın Uzan ve beraberinekileri sevgi ile karşılayan Mollakentlier söz hakkı alarak istek ve taleplerini ilettiler. Köy ziyaretini tamamlayan Sayın Uzan, hatıra fotoğrafı çekilerek vatandaşlarımız ile vedalaştı. 


Paylaş |                                         Yorum Yaz - Arşiv   
275 kez okundu

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın
BAŞKAN
Dr. Hacı Arslan UZAN
Belediye Başkan V.
SOSYAL MEDYA
HİZMETLER